• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

Aloe vera nápoje

aloe vera gel

Aloe Vera Gel - přírodní

Tento bohatý koktejl dužiny a šťávy byl prvním výrobkem, který získal certifikát od International Aloe Science Council, potvrzující, že tento výrobek plně odpovídá přírodnímu gelu. Obsahuje 96,4 % čistého ALOE VERA

Cena s 15% slevou: 650 Kč

Koupit Aloe Vera Gel bez slevy 756 Kč

Pokud chcete inhned nakupovat s 15% slevou, stačí se registrovat pomocí on-line formuláře. Po jeho vyplnění Vám přijde registrační číslo a heslo na e-mail, který jste zadali. Po té už ALOE VERA GEL koupíte se slevou 15% tzn. za 650 Kč.

Chci 15% slevu

Aloe Berry Nectar

Aloe Berry Nectar

Obsahuje 90,31 % ALOE VERA. Navíc obsahuje brusinky a jablka. Brusinky obsahují vysoké množství vitaminu C a rovněž i účinný antioxidant pyknogenol, který je užitečný k uchování kolagenu v kůži. Brusinky také pročišťují močové cesty. Jablečná šťava je důležitá kvůli obsahu vita-minu A a C a rovněž draslíku a pektinu.

Forever Freedom

Koupit Aloe Vera Gel bez slevy 756 Kč

Pokud chcete inhned nakupovat s 15% slevou, stačí se registrovat pomocí on-line formuláře. Po jeho vyplnění Vám přijde registrační číslo a heslo na e-mail, který jste zadali. Po té už ALOE VERA GEL koupíte se slevou 15%.

Chci 15% slevu

Cena s 15% slevou: 650 Kč

Forever Freedom™

Aloe vera nápoj, který vyživuje všechny části pohybového aparátu; vhodná kloubní výživa pro seniory i sportovce. Obohacený aloe vera gel poskytuje doporučenou denní dávku glukosaminsulfátu (1500 mg), chondroitinsulfátu (1200 mg), metylsulfonylmetanu (750 mg) a vitamínu C - ve 120 ml FOREVER FREEDOM. Díky Aloe Vera se látky lépe vstřebávají do těla.

Chci objednat Aloe Vera Gel

Aloe Bits n Peaches broskvový

Aloe Bits 'N Peaches®

Přidáním broskví do aloe vera gelu získáváme navíc zdroj karotenoidů ceněných jako zdroj vitaminu A, navíc jsou důležité pro zachování správné funkce imunitního systému.

Ideální pro děti

Chci objednat Aloe Vera Gel

aloe to go

Aloe2Go

Všude, kam jdete a jedete si s sebou můžete vzít Aloe2Go Obsahuje 96,4 % čistého ALOE VERA

Koupit Aloe2Go

Chci 15% slevu

aloe čaj

Aloe Blossom Herbal Tea (bylinný čaj s květy aloe)

Aloe Blossom Herbal Tea je přírodní směs lístků, bylin a koření, speciálně připravená tak, aby poskytla vynikající chuť a bohaté aroma a pomohla Vám uzdravit se. Čaj s bohatým obsahem zázvoru, listů ostružin, květů aloe z našich vlastních plantáží, skořice, hřebíčku má blahodárné účinky. Zázvor má léčivé účinky a při nachlazení může výrazně pomoci. Ulevuje i při zažívacích obtížích a pocitu plnosti. skořice apomara je osvěžující, pomerančová kůra a hřebíček zase dávají teplou ovocnou chuť, nové koření zklidňuje.

Složení

Skořice, pomerančová kůra, hřebíček, nové koření, zázvor, kardamom, fenykl, heřmánek, květy aloe, listy ostružin, Gymnemma Sylvestre

Koupit Aloe Blossom Herbal Tea

Chci 15% slevu