• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu
Bemer terapie
ověřená léčebná metoda

Účinná regenerace - terapie BEMER

Cítíte se vyčerpaní? Jste pod neustálým stresem? Trápí Vás bolesti zad a kloubů? Alergie? Chrápání? Problémy se spánkem? Trápí Vás otoky? Potřebujete zvýšit výkon? Pomůže Vám terapie BEMER.

Bemer terapie je vědecky oveřená léčebná metoda, která slouží k výraznému urychlení hojení ran, významně pomáhá po úrazech, operacích, stomatologických výkonech, podporuje regeneraci a zvyšuje imunitu. Dosáhnete tak lepší detoxikace, zlepšíte si díky ní paměť, podpoříte lymfatický systém, budete výkonější a zavalí Vás přísun energie.

Bemer terapie je vhodná pro každodenní používání všech věkových skupin, včetně těhotných, novorozenců a malých dětí.

Více o terapii Bemer

bemer cévní terapie

Proč Vám BEMER terapie pomůže?

Krevní oběh je v podstatě zásobovací systém lidského těla. Dodává tkáním a orgánům živiny a kyslík. Zároveň se stará o to, aby byly odpady látkové výměny kvalitně odváděny. 75% tohoto procesu probíhá v nejmenších cévách - jedná se o tzv. mikrocirkulaci. Pokud naše buňky nedostávají potřebný přísun kyslíku a živin, nejsou schopny plnohodnotně plnit svoji funkci. To je důvod některých nemocí a nežádoucích zdravotních komplikací.

Pokud se naše tělo se správně neprokrvuje, hrozí nám velké množství zdravotních problémů. Poruchy prokrvení představují v dnešní době civilizační nemoc číslo jedna.

BEMER Professional je certifikovaný zdravotní přístroj, který díky speciálním impulsům působí na buňky v těle, zlepšuje a obnovuje poškozenou mikrocirkulaci.

Více o terapii Bemer