masáže Praha menu

Vyzbrojte dětskou imunitu

Také vás trápí časté nemoci vašich dětí? S příchodem zimního počasí se zásoba vitamínů v těle dříve či později vyčerpá, a tak je nutné ji doplňovat, jinak Vás čekají virózy, chřipky a nachlazení.

 

vitamíny pro děti Forever Kids

Nová generace vitamínů na scéně

Zejména dětem jsou tak velice prospěšné cucavé pastilky Forever Kids, které jsou plné multivitaminů. Chutnají jako lipo, což je oblíbená dětská pochoutka, a ještě obsahují důležité vitamíny, minerální látky a fytonutrienty z přírodních zdrojů. Důležitou složkou je železo, které hraje podstatnou roli při krvetvorbě, podpoře imunity a rozvoji mozku.

Fytonutrienty získané z nejlepších surovin, jsou složky, které si rostlina či ovoce vyrábí ke své ochraně a jsou jen v přezrálém plodu. Jejich konzumací se obohacuje organismus o ochranné látky. Složení pastilek navíc zlepšuje zubní sklovinu u malých dětí. Význam těchto vitamínů nové generace jsou stále prozkoumávány.

 

imunita dětí aloe vera gel

Smoothie z aloe vera obsahuje blahodárné látky

Dále se odborníky doporučuje konzumovat již připravené smoothie z kaktusu, jako je například Forever Aloe Peaches a Forever Aloe Berry Nectar. Jde o drinky, kterými nepohrdne nejen dítě, ale ani dospělý, protože jejich jemný přírodní broskvový nebo brusinkový koncentrát je velice chutný, a navíc obsahuje všechny vitaminy, minerální látky, aminokyseliny a enzymy, které se nacházejí v aloe vera gelu. Obsahují i saponiny, což jsou sloučeniny účinné proti virům, bakteriím, plísním a infekcím všeho druhu. Někomu je navíc tento způsob příjmu zdravých látek sympatičtější – a dětem zcela určitě – než klasické polykání pilulí. Drink je vyráběn z kvalitní rostliny a pouze z dužiny listu aloe vera. Aloe drink posiluje imunitu i trávení, tvoří základ pro správný chod celého organismu. Podpoříte-li děti tímto způsobem, nastartujete jejich obranyschopnost a dojde k eliminaci projevů jako jsou ekzémy či vyrážky. U dnešních mladých dětí je důležitá i hladina cukru, která se v posledních letech začala rapidně zvedat a aloe drink ji pomáhá regulovat.

posílení dětské imunity

Prospěšný rybí olej v nové podobě

Pokud budete chtít dětem zlepšit i soustředění ve škole, pomoci jim lépe si pamatovat učivo, podpořit jejich cévní systém i srdce, přidejte určitě vylepšený Forever Artic Sea.

Tato patentovaná směs obsahuje oleje z kalamárů bohatého na kyselinu dokosahexaenovou (DHA), ultra čisté Omega-3 rybího oleje a olivového oleje bohatého na kyselinu olejovou. Je vylepšená nejen zvýšením celkového množství Omega-3 mastných kyselin v každé porci, ale mají i zvýšené množství DHA v jedné dávce. Tak zlepší činnost mozku, sítnice, srdce, a zajistí, že dítě se bude správně vyvíjet a fungovat i jiné části nervového systému během jeho vývoje. Dále zapůsobí velmi kladně na pozornost, je protizánětlivý, zvedá náladu, pomáhá od napětí a úzkosti a vyrovnává tlak. Dnešní děti se totiž potýkají často právě s těmito problémy.

 

zpět na blog