• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

Deodorant Aloe Ever Shield

Aloe Ever-Shield® Tuhý deodorant Aloe Ever-Shield vám pomůže udržet pocit svěžesti a sebedůvěry. Je dostatečně jemný, abyste ho mohli použít přímo po holení nebo epilaci podpaždí. Nezanechává skvrny na šatech a neobsahuje aluminiové soli.

 

ALOE ever shield deodorant z aloe vera

 

Když stoupá teplota nebo se ocitneme pod tlakem okolností, potřebujeme mít ke zvýšení sebedůvěry po ruce partnera, který nám pomůže udržet pocit svěžesti. Tuhý deodorant Aloe deodorant poskytuje účinnou celodenní ochranu proti pachu podpažního potu.

Může se aplikovat přímo po sprchovaní nebo depilaci voskem bez pocitu štípání. Aloe deodorant byl vytvořen tak, že maximalizuje přírodní dezodorační vlastnosti aloe vera bez přidání látek, které mohou postupně ohrozit naše zdraví. Tuhý deodorant se stabilizovaným gelem z aloe vera neobsahuje žádné dráždivé či škodlivé antiperspirační aluminiové soli, které se nacházejí v mnoha jiných deodorantech dostupných na trhu.

ALOE ever shield deodorant z aloe vera

Aluminium je toxický kov. Hlavní účinky přílišného množství aluminia se, jak se zdá, projevují na centrálním nervovém systému a v některých případech je nadměrné množství aluminia v těle spojováno s Alzheimerovou chorobou. Může též porušit status kalcia v těle, protože má vliv na činnost příštítných tělísek. Přílišné množství hormonu příštítných tělísek může vést k vysokému obsahu kalcia v krvi, což je spojeno s bolestmi kostí, psychiatrickými symptomy a zácpou. V neposlední řadě bylo zjištěno, že syntetické složky mnoha podpažních deodorantů mohou být jednou z příčin nádorových onemocnění, např. rakoviny prsu. Již ve věku, kdy si začínáme holit podpaží, vzniká nebezpečí infekce, která pak negativně ovlivňuje činnost žláz.

Protože rakovina prsu zaznamenává obrovský nárůst, věnovala firma Forever deodorantu Aloe Shield 11 let úsilovného vývoje, jehož cílem byla naprostá čistota a bezpečnost. Jsme hrdí na to, že vám přinášíme výrobek, který eliminuje velká zdravotní rizika, aniž by se snížila jeho kvalita. Praktický tvar umožňuje aplikaci deodorantu tam, kde je třeba. Díky speciálnímu složení deodorant lehce klouže po těle a nezanechává skvrny na oděvu.

ALOE ever shield deodorant z aloe vera

Trik pro hladké paty: před usnutím na paty naneste tuhý deodorant Aloe Ever-Shield s vysokým obsahem aloe vera.

Tip od Dany: výborný na dekolt spálený od sluníčka a na popálení od kopřiv - zklidní a kůže pak nesvědí ani se neloupe.

  • bez hliníkových solí
  • nezanechává skvrny na šatech(oceníte hlavně u černých oděvů)
  • může se použit přímo po holení podpaží a po depilaci
  • ochrání Vás před skvrnami od potu na vašich šatech
  • výborný na suché paty na nohou
  • vyvážené PH

KoupitJe pro Vás cena moc vysoká? Zaregistrujte se a ušetříte ihned 15% z ceny!!
Sleva 15%

Stránky o produktech Forever

Záruka vrácení peněz

Na výrobky dává firma Forever Living Products 30 denní záruční dobu, během které je můžete v případě nespokojenosti vrátit bez udání důvodu a společnost Vám okamžitě vrátí peníze. NIC NERISKUJETE.