• +420 602 132 100
 • +420 224 816 461
 • Facebook
masáže Praha menu

Aloe First

Tento lehce aplikovatelný sprej je založený na bázi stabilizovaného aloe vera gelu, včelího propolisu, alantoinu a jedenácti pečlivě vybraných rostlinných extraktů. Má vyvážené pH, takže je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku.

 

 

Aloe First je velmi zajímavý doplněk každé soupravy první pomoci. Tato exkluzivní ochrana pokožky tvoří první linii při ochraně proti infekcím a zánětům kůže. Aplikace přípravku je jednoduchá i v případech, když je pokožka velmi bolestivá při dotyku. Je navržen tak, aby se s ním daly ošetřit i malé řezné ranky a škrábance, popáleniny a kůže spálená od slunce, všechna zranění způsobená odřením nebo poškozením kůže.

Aloe First má vyvážené pH a poskytuje uklidňující účinek i na velmi citlivou pokožku. Působí chladivě při popálení pokožky. Aloe First může být také aplikován jako sprej do vlasů, aby je chránil proti UV slunečnímu záření a používá se v některých kadeřnických salonech jako preventivní prostředek proti vysušujícím účinkům peroxidových roztoků. V salonech krásy se Aloe First speciálně používá na uklidnění podrážděné pokožky po depilaci nohou voskem. Aloe First obsahuje vysoké procento stabilizovaného Aloe Vera Gelu s přidáním většího počtu dalších složek, čímž se stává ideálním doplňkem lékárničky pro menší kožní problémy. Včelí propolis zvyšuje přirozené antibiotické vlastnosti Aloe Vera Gelu. Další ingredience – alantoin, vyznačující se ochrannými účinky pro pokožku, je obsažen v mnoha rostlinách včetně ochranné slupky listů aloe vera. Nakonec je tu jedenáct pečlivě vybraných rostlinných extraktů, taktéž známých pro své užitečné vlastnosti. Aloe a byliny působí synergicky a vytvářejí přírodní utišující sprej, který můžeme aplikovat při různých kožních problémech, jako jsou vyrážky, odřeniny, řezné rány a podlitiny. Aloe First je vynikající výrobek, skutečná „jednička“ ve své třídě.

 • měl by být v každé lékárničce
 • pomáhá zklidnit popáleniny, vyrážky, pokousání a štípnutí
 • chrání vlasy při opalování a proti poškození chlórem

Koupit

Je pro Vás cena moc vysoká? Zaregistrujte se a ušetříte 15% !!

 

Aloe Gelly

Díky stoprocentnímu stabilizovanému aloe vera gelu bezpečně promazává citlivé tkáně. Toto husté a průsvitné želé s obsahem hydratačních látek se rychle vstřebá do pokožky a má úžasný uklidňující účinek.

Aloe Vera Gelly je vynikající prostředek, kterým aloe dostanete do pokožky stejně, jako kdybyste aplikovali gel přímo z listu. Je to průsvitné želé určené k vnějšímu použití, které se rychle vstřebá do pokožky a má úžasný uklidňující účinek. Obsahuje zvláčňující a zvlhčující látky. Želé má další výhodu v tom, že ho pokožka úplně absorbuje bez toho, abyste si znečistili oblečení.

Aloe Vera Gelly může být rovněž použito na pokožku při ultrazvukovém vyšetření a má mimořádně uklidňující účinek po elektrolýze. Kadeřníci používají želé jako ochranu pokožky v oblasti okolo vlasů před ondulací a barvením vlasů. Od koupelny po lékárničku, od kuchyně po cestování – Aloe Vera Gelly je ideálním společníkem pro vaši pokožku, když potřebuje trochu více péče.

KoupitJe pro Vás cena moc vysoká? Zaregistrujte se a ušetříte 15% !!

 

Aloe Activator

Aloe Activator je stabilizovaný aloe vera gel s alantoinem, činidlem podporujícím růst a obnovu organických buněk.

 • ideální na obklady při sportovních zraněních
 • k zachování svěžesti pleti
 • odhalí se nové buňky, které dávají pokožce svěží, zdravý a zářivý vzhled
 • velmi účinné kloktadlo, když bolí v krku
 • přípravek na vymytí očí
 • výborný jako ušní kapky
 • nosní sprej

KoupitJe pro Vás cena moc vysoká? Zaregistrujte se a ušetříte 15% !!

 

JOOST

Koncentrovaná šťáva s obsahem aloe vera a vitamínu B6 a B12, kyseliny listové a vitaminu C. Výborný jako sirup do vody, na zmrzlinu, palačinky, do koktejlů.

Forever JOOST ™ je vzrušující nová kategorie produktů od Forever, jejímž účelem je transformovat zkušenosti a výhody Forever aloe vera gelu a vašich dalších oblíbených a zdravých nápojů. To vám dává příležitost přidat rozmanitost do vašich nápojů s přidanou stimulací.

Komplexní a sladké přírodní příchutě poskytnou víc, než jen přidání vaší oblíbené příchutě do vašich oblíbených nápojů. Poskytují také B vitamíny, které poskytují vynikající zdroj vitamínu B6 a B12, kyseliny listové a vitaminu C v každé porci.

Ze stačitelného dávkovače můžete udělat přes třicet 0,237 litrových nápojů. Každá kapka je bohatá na chuť, takže stačí jeden stisk, abyste ochutnali rozdíl. Jakmile trochu ukápnete, začnete pozorovat, jak se barva vašich oblíbených nápojů začne měnit! Výborný na zmrzlinu nebo ovocný salát. Dokonalý na palačinky nebo lívance.

Záruka vrácení peněz

Na výrobky dává firma Forever Living Products 30 denní záruční dobu, během které je můžete v případě nespokojenosti vrátit bez udání důvodu a společnost Vám okamžitě vrátí peníze. NIC NERISKUJETE.

KoupitJe pro Vás cena moc vysoká? Zaregistrujte se a ušetříte 15% !!

Stránky o produktech Forever