masáže Praha menu

Reference Forever produktů

Lucie Myslivečková a Lukáš Csolley na Olympiádě 2018

Lucie Myslivečková a Lukáš Csolley vybojovali krásné 20.místo v tancích na Zimních olympijských hrách 2018 - gratulujeme! Forever Living Products je hrdým partnerem toho úspěšného krasobruslařského páru.

reference sportovci Forever

Mistři Evropy v krasobruslení užívají Forever produkty

Jmenuji se Lucie Myslivečková a je mi dvacet šest let. Krasobruslení dělám od svých čtyř let a na vrcholové úrovni se mu věnuji více než deset let v kategorii taneční páry. Před dvěma lety mě z vrcholové formy vyřadilo zranění, ale díky mému nynějšímu týmu se mi podařilo vrátit na mezinárodní soutěže.

Společně s partnerem, Lukášem Csolleyem , hrdě reprezentujeme Slovenskou republiku a směrujeme k našemu společnému cíli, kterým jsou Zimní olympijské hry 2018 v Pchjongjangu. Na bruslení mě nejvíc baví harmonie pohybu a celková ladnost, při které člověk zapomene na obrovskou fyzickou náročnost tohoto sportu.

reference Forever Aloe Vera

Můj měsíc s Forever Produkty Forever

používám už několik let. Forever Aloe Vera Gel je mým společníkem všude, kamkoli cestuji. I když většinou řeším váhové limity zavazadel, na tento produkt se prostě místo v kufru najít musí. Vyzkoušela jsem také jiné věci včetně kosmetiky, a tak V5 pro mě nebyla úplně novinkou, ale poprvé jsem dostala do rukou tento ucelený program nejlepších produktů pro zdravý životní styl. V5 – Pět super produktů pro zdraví a vitalitu Forever

reference aloe vera gel

Aloe Vera Gel

Aloe vera Gel je úžasná věc. Jak jsem již zmínila, používám jej už dlouho. Byla to první věc, kterou jsem od Forever vyzkoušela, a byla jsem nadšená. Jeho pozitivní vlastnosti pocítily téměř okamžitě moje klouby. Gel je dobrý na spoustu ostatních věcí včetně posílení imunity. Věc, kterou v tomto pochmurném období oceňuji.

Active Probiotic

Další produkt, který již nějakou dobu patří mezi moje oblíbené. Jsem velmi ráda, že Forever neopomíjí fakt, že aby tělo dostávalo všechny podstatné živiny, je nezbytné mít v pořádku zažívání. Často jsem řešila problémy s výživou, protože u sportu jde často nejen o to, jak se cítíme, ale také jak vypadáme. Ne vždy jsem však měla dobré zkušenosti s probiotiky dostupnými v lékárně. Po měsíčním užívání Active Probiotic denně musím říct, že se cítím skvěle.

reference argi

Argi+

Argi+ pro mě taky nebyl novinkou. Používala jsem jej většinou jako takový nakopávač, když jsem se cítila oslabená a unavená. Denně jsem si tento výborný nápoj začala pít až teď. Po poslední nepříliš dobré zkušenosti se sportovními drinky (značku nebudu zmiňovat) jsem nabyla dojmu, že to nejsou moc zdravé věci a začala jsem se jejich používání vyhýbat. Argi+ je však úplně jiný. Skvěle chutná a tělo opravdu nakopne, ale přítom nezatíží žaludek ani jiné orgány.

Více o ARGI+

Vitamíny Forever Daily

Tento doplněk byl pro mě novinkou. Krásně podpoří imunitní systém. Při velké zátěži je přece jenom člověk náchylnější k nachlazení. Většinou mě v tomto období nějaká ta viróza potká a letos jsem zdravá jako rybička.

Forever Arctic sea

Poprvé jsem vyzkoušela tento produkt a myslím, že k celému obsahu V5 balíčku je tato věc takovou třešinkou na dortu. O tom, že esenciální mastné kyseliny jsou pro tělo hodně důležité, není pochyb. A také si myslím, že jejich vážnost člověk často podceňuje. Přítomnost nebo naopak nedostatek mastných kyselin v organismu často pocítíme, až když začne být s tělem něco špatně. Myslím, že je bezvadné, že je součástí každodenní péče a správné výživy organismu v balíčku V5.

reference forever vital

Recenze Vital5 Forever

„Po měsíčním používání Vital5 (V5) se cítím plná energie, elánu a zdravá. I přesto, že je momentálně náročné období. Začíná závodní sezóna, ladí se forma, pilují se detaily. Také je toto období náročné psychicky. A právě v této fázi sezóny pozoruji, jak skvěle výživové doplňky Forever prospívají mému tělu. Všechny výživové doplňky, které balíček V5 zahrnuje, jsou super kvalitní a hlavně úplně jiné, než jsem kdy měla šanci vyzkoušet. Nevím, čím to je, ale Forever produkty jsou lehčí, přírodnější a hlavně 100% fungují.

:: Zpět na reference