masáže Praha menu

Forever Lite Ultra - proteinový koktejl

PROTEINOVÝ NÁPOJ NOVÉ GENERACE

Forever Lite Ultra vám dodá 18 důležitých aminokyselin včetně esenciálních, neesenciálních a větvených aminokyselin

Cena za 1 dávku přípravku(1 jídlo)

cena bez slevy 46 kč s DPH
cena se slevou 15% 40 kč s DPH
cena se slevou 35% 33 kč s DPH
* cena při kurzu EUR / 27 Kč

1 sáček Ultra Lite - 15 porcí

proteinový koktejl Forever Ultra Lite

Pokud provedete on-line registraci, která Vás k ničemu nezavazuje, získáte ihned při nákupu 15% slevu
15% sleva

Forever Ultra Lite - nejefektivnější budování vaší svalové hmoty

Speciálně vyvinutá patentovaná sojová směs ve Forever Lite Ultra pro nejefektivnější budování vaší svalové hmoty. Sója je z rostlinných produktů vůbec tou nejhodnotnější bílkovinou pro lidský organismus. Má vysokou biologickou hodnotu, což znamená, že se svými vlastnostmi přibližuje bílkovinám tvořeným samotným člověkem a obsahuje tak všechny aminokyseliny, které si člověk neumí sám vytvořit, a to ve správném poměru. Má tak zároveň vysokou míru vstřebatelnosti, což je základ pro úspěšný transport aminokyselin do svalů, kde pak působí v kombinaci s fyzickým vytížením anabolicky (růstově). Dodává svalstvu také mnohem více energie a oddaluje tedy nastupující únavu.

Forever Lite Ultra - obsahuje aminotein

Dávka aminoteinu ve Forever Ultra Lite pro optimální vstřebávání aminokyselin – více stavebních prvků pro růst vašich svalů. Aminotein je směs enzymů speciálně vyvinutých pro štěpení bílkovin na jednotlivé prvky aminokyselin, čímž tak ještě více pomáhá trávicímu ústrojí člověka k výslednému optimálnímu vstřebávání těchto látek do krve ( a do svalů). Dokonce bylo dokázáno, že tento rozklad aminokyselin provádí efektivněji než náš organismus. Co to tedy pro vás znamená – ještě více energie ve svalech pro jejich úspěšný, rychlý a také zdravý růst. Navíc je samotný aminotein dalším zdrojem cenných vitamínů a minerálních látek nezbytných pro dostatek energie při sportu.

Forever Lite Ultra - 100% přírodní, s vitamíny a minerály

V dnešní době je mnohdy obtížné tělo optimálně vyživit normální stravou.

Forever Ultra Lite - v 1 dávce 50% doporučenému dennímu příjmu nejdůležitějších vitamínů a minerálů

Forever Ultra Lite představuje vysoce koncentrovanou zásobárnu všech nejdůležitějších vitamínů a stopových prvků, potřebných zejména po stránce fyzického vytížení. Jsou jimi například:

proteinový koktejl Forever Ultra Lite hubnutí

Vápník

Zlepšuje spolupráci mezi jednotlivými svaly a nervy při pohybu,takže Vám umožní zefektivňovat dynamiku vašeho pohybu. Zároveň dokáže odbourávat tukové buňky a pomůže Vám tak při budování vysněné atletické postavy.

Zinek

Podporuje přeměnu bílkovin a podílí se tedy na úspěšné dopravě aminokyselin přesně tak, kde jsou pro budování svalstva potřeba. Přírodní zinek je také lépe vstřebatelný než ten z živočišné potravy.

Vitamín C Tento silný antioxidant urychluje regeneraci organismu po fyzickém zatížení. Je potřeba jej každodenně doplňovat,protože se v organismu neukládá. Jeho potřeba stoupá s mírou zatížení.

Hořčík

Zlepšuje nervosvalovou spolupráci a působí tak prevetivně proti svalové křeči.

B- komplex

Vitamíny skupiny B jsou nesmírně důležité pro vytváření potřebné energie ke svalovému výkonu a jeho následné rychlé regeneraci. Zároveň vaše svaly anabolizují při námaze a umožňují tak potřebný svalový růst.

Kyselina listová

Působí podpůrně při tvorbě tělesných bílkovin a tím tedy pozitivně na svalový růst.

proteinový koktejl Forever Ultra Lite na hubnutí

Skvělá chuť Forever Lite Ultra

Nejen, že je Ultra Vanila velice účinným preparátem, na rozdíl od většiny proteinových doplňků také skvěle chutná. Ani byste nepoznali, že jde o doplněk stravy, chutí se podobá vanilkovému koktejlu v baru nebo čokoládovému koktejl, který si připravíte doma.

Forever Ultra Lite + draslík

Rozmixováním jednoho celého banánu do koktejlu Forever Ultra Lite zvýšíte jeho účinek na budování svalové hmoty. Kromě důležitého draslíku, který je v banánech hojně obsažen, je banán skvělým zdrojem rychlých sacharidů, které jsou po fyzickém výkonu nezbytné pro rychlý transport aminokyselin do svalů.

Kombinací Forever Ultra Lite a jednoho banánu tak pro své svaly získáte až 50% potřebných rychlých sacharidů. Víte, že pro pro efektivní růst a regeneraci svalové hmoty je potřeba do dvou hodin po tréninku příjmout alespoň 1g/kg "rychlých cukrů"?

proteinový koktejl Forever Ultra Lite k hubnutí

Clean9

Forever Ultra Lite je součástí 9 denního detoxikačního a hubnoucímu programu Clean9.

Recepty

Vanilkovo jahodový koktejl (203kca)l

Do mixéru dejte(a 20 vteřin mixujte):

  • 1 odměrku Forever Ultra Lite Vanila
  • 240ml vody nebo rostlinného mléka
  • 10 jahod(středně velkých)
  • 1 kávovou lžičku lněného oleje
  • 4 kostky ledu(v létě)

 

proteinový koktejl Forever Ultra Lite na hubnutí

Více receptů

Chci více informací s Forever Lite Ultra.