• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

Prdíky, špatné trávení? Ekzémy?

Také Vaše novorozené miminko trápí prdíky ? Nadýmání? Špatné trápení?

Problémy s prdíky mají hned několik příčin. Vznikají, když miminko rychle saje mateřské mléko, hltá, dítě tak přijme do žaludku i vzduch, který pak dělá v trávícím traktu neplechu. Problémy s prdíky nastávají také tím, že přední mléko v trávícím ústrojí miminka kvasí a proto se tvoří plyny. Příčinou mohou být také látky obsažené v mateřském mléce, to znamená, že je důležité, co maminka sní. S trávícími problémy také souvisí problémy s ekzémem.

tlusté střevo

Jak na problémy s prdíky?

Dúležité je aby miminko nehltalo, to se dá ovlivnit pravidelným kojením v klidném prostředí. Není dobré střídat prsa u jednoho kojení. Po každém kojení je třeba, aby miminko odříhlo. Látky obsažené v mateřském mléce můžeme ovlivnit vhodným složením stravy, je dobré se vyvarovat potravinám, kterí nadýmají - např. čočka, fazole, zelí apod. Doporučujeme maminkám pravidelné užívání probiotik FOREVER ACTIVE PROBIOTIC a pití aloe vera gelu např. FOREVER ALOE BERRY NECTAR. Dobré je každodenní pití čaje pro kojící maminky ALOE BLOSSOM HERBAL TEA, který působí proti nadýmání a prdíkům.

Jak na problémy s ekzémem?

Pro předejití problémm s ekzémem u novorozenců doporučujeme používat při koupání ALOE HAND SOAP. Pokud se již ekzém vyskytl na pokožce, aplikujte ALOE FIRST a dále namažte krémem ALOE PROPOLIS CREME.

Bezplatná poradna

Pokud máte problémy s trávením , s exémem, prdíky, ublinkáváním, obraťte se přímo na paní Danu Hodanovou, ráda Vám poradí. Je také ve spojení s lékaři.

Chci 15% slevu

Záruka vrácení peněz

Na výrobky dává firma Forever Living Products 30 denní záruční dobu, během které je můžete v případě nespokojenosti vrátit bez udání důvodu a společnost Vám okamžitě vrátí peníze. NIC NERISKUJETE.

Reference

ALOE a naše miminko Bětuška

Po příchodu z porodnice jsme při našem prvním koupání použili do vody olejíček z drogerie, naše holčička se z toho osypala od hlavy až po paty. Zavolala jsem tedy Daně Hodanové, popsala jsem ji svoje problémy s malou a ta mi připravila balíček - na míru vybrané produkty od Forever.
Při dalších koupáních jsme tedy začali používat ALOE HAND SOAP a na exém ALOE FIRST, kterým jsme po koupeli namazali exém. Již po prvním použití bylo znát výrazné zlepšení.
Jelikož se naše malá Bětuška po použití olejíčku vždycky osype, tak na suchou pokožku používáme jedině ALOE PROPOLIS CREME, který jí krásně zvláčnil. Vyzkoušela jsem několik druhů kapek z lékárny na bolavé bříško a byly to jen vyhozené peníze. Přešly jsme na FOREVER ACTIVE PROBIOTIC a FOREVER ALOE BERRY NECTAR

Od té doby, co užívám probiotika Forever spolu s ALOE VERA GELEM už naší holčičku netrápí bolení bříška ani prdíky, tedˇ dokonce prdí jako o závod. (Dokonce se mi zdá, že po tom, co jsem Bětušce mazala Aloe First exém na hlavičce, jí začaly růst i rychleji vlásky.)

Pokud máte jakékoliv potíže po porodu nebo se svým miminkem a chcete pro svoje dítě to nejlepší, obraťte se na paní Danu, poradí produkty přesně na Vaše trápení.

10 důvodů proč pít ALOE VERA GEL

  • Zlepšení trávení
  • Posílení imunity
  • Regulace hmotnosti
  • Obnova kolagenu a elastinu
  • Denní dávka vitamínů
  •        ... více