• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

Reference Bemer terapie

Lubomír Krejčí

Velmi mi pomohla Bemer terapie při léčbě zánětu močových cest.

Véta Riessnerová

Je to druhý den od chvíle, kdy jsem Bemer terapii vyzkoušela, a byť ke všemu přistupuji s rezervou, dečku jsem hned druhý den hledala na netu. Proč? Třetí rok se trápím s vyhřezlou plotýnkou a tvrdošíjně odmítám operaci. Cvičím SM pod vedením paní Dany Hodanové a díky tomu se hýbu a nejsem odkázaná jen na postel. Bolesti jsou ale stále, z čehož člověk moc nadšení do života nezíská. Na dečce jsem strávila 24 minut a nic. Jenže nic bylo jen asi 2 hodiny. Pak jsem vstala ze židle bez obvyklého píchnutí v bedrech, odpoledne jsem si při vaření mohla “zatancovat” kroucením boků (to mi bylo slíbeno, takže jsem to musela vyzkoušet - fungovalo to!) a ještě dnes se ohnu pro kus mrkve, co mi upadla na zem, bez obvyklého “au + sykot mezi zuby”, a to píší, že efekt vydrží 12 hodin. Pravda, efekt slábne, ale je to už 2 dny!! Takže proč? Právě pro to, že jsem se snad odrazila od bolavého dna, cvičení půjde líp a užiju si zase letní dovolenou v přírodě bez omezení.

Marie Fricová

REFERENCE bemer cévní terapie Marie

Tak konečně jsem se dočkala, po těch pozitivních zprávách jsem byla moc zvědavá. Skutečně velmi příjemná terapie. Můj osobní dojem z tohoto, ne dlouhého "poleženíčka", je příjemné hlazení stovek, či tisíců neviditelných jemných peříček v celém těle. Po terapii jsem se cítila svěží, dokonce jsem si připadala jakoby větší, delší i bederka byla odlehčená, ale co je podstatné myslím nejvíc, že jsem pocítila, a zatím ten stav ještě trvá, větší stabilitu levé nohy, kde mám Polyneuropatii.

Dana Hodanová

REFERENCE bemer cévní terapie Dana

Podložku Bemer jsem použila v noci - při spánku. Nastavila jsem spánkový režim. Druhý den ráno jsem brzy vstávala. Zjistila jsem, že zatuhlá záda, co mě trápila, povolila. Měla jsem energie na rozdávání. Mohla jsem jít cvičit a věnovat se své práci až do večera - masírovat, předcvičovat SM Systém, provádět kosmetická ošetření. Bolest je pryč díky regeneraci na podložce Bemer.

Gabriela Štropová

Bemer terapie mi pomohla při léčbě alergie.

Jiřina Drlíková

Po absolvování přednášky   MUDr. Pásztora o Bemer terapii ve Studiu Danah, jsem tuto terapii podstoupila v rozsahu 12 návštěv,  a cítím se skvěle! Bolest páteře ustoupila, tímto děkuji paní Daně Hodanové. 

Radek Brauner - primář dětského rehabilitačního oddělení FN Brno

Je to opravdu velmi účinný pomocník při léčbě, který mohou používat nejen děti, ale i dospělí. Častokrát tento přístroj využívají i vrcholoví sportovci, kteří díky němu zásobují své tělo kyslíkem. Jedná se tak o povolený doping. Pomáhá na léčení nejrůznějších stavů, nejčastěji po úrazech, vstřebávání otoků, ale podporuje i imunitní systém, velmi dobře léčí sliznice čili to uplatnění je velmi univerzální. Přístroj je pro pacienty naprosto bezbolestný a nemá ani žádný vedlejší efekt, skoro žádné kontraindikace, proto je vhodný i pro děti.

Více naleznete v rozhovoru s panem primářem

Reference sportovci Česká republika

Bemer používají osobnosti českého sportu: atletický vícebojař a olympijský vítěz v desetiboji z roku 2004 - Roman Šebrle, oštěpařka a dvojnásobná olympijská vítězka z LOH 2008 v Pekingu a LOH 2012 v Londýně - Barbora Špotáková, tenista Radek Štěpánek, český atlet, vícebojař a světový rekordman v desetiboji Tomáš Dvořák,

Sportovní kluby: HC Slavia Praha, HC Sparta Praha

Více referencí terapii Bemer