• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

Reference - účinná regenerace - fyzikální cévní terapie

Véta Riessnerová

Je to druhý den od chvíle, kdy jsem Bemer terapii vyzkoušela, a byť ke všemu přistupuji s rezervou, dečku jsem hned druhý den hledala na netu. Proč? Třetí rok se trápím s vyhřezlou plotýnkou a tvrdošíjně odmítám operaci. Cvičím SM pod vedením paní Dany Hodanové a díky tomu se hýbu a nejsem odkázaná jen na postel. Bolesti jsou ale stále, z čehož člověk moc nadšení do života nezíská. Na dečce jsem strávila 24 minut a nic. Jenže nic bylo jen asi 2 hodiny. Pak jsem vstala ze židle bez obvyklého píchnutí v bedrech, odpoledne jsem si při vaření mohla “zatancovat” kroucením boků (to mi bylo slíbeno, takže jsem to musela vyzkoušet - fungovalo to!) a ještě dnes se ohnu pro kus mrkve, co mi upadla na zem, bez obvyklého “au + sykot mezi zuby”, a to píší, že efekt vydrží 12 hodin. Pravda, efekt slábne, ale je to už 2 dny!! Takže proč? Právě pro to, že jsem se snad odrazila od bolavého dna, cvičení půjde líp a užiju si zase letní dovolenou v přírodě bez omezení.

bemer cévní terapie

Jarka a Pavel Tomáškovi

Lůžko Bemer jsme díky ochotě paní Dany Hodanové vyzkoušeli dnes a po krátké, 8 min. terapii, jsme pocítili úlevu od našich "obvyklých" bolestí. Polevila ztuhlá a bolestivá bederní část páteře, tělo jako by "obživlo". Co je důležité doporučení: po terapii se dostavuje žízeň, je proto třeba po ní hodně pít.

Dana Hodanová

REFERENCE bemer cévní terapie Dana

Podložku Bemer jsem použila v noci - při spánku. Nastavila jsem spánkový režim. Druhý den ráno jsem brzy vstávala a při cvičení v 7h ráno jsem zjistila, že zatuhlá záda, co mě trápila, povolila a bolest je pryč díky regeneraci na podložce Bemer. Zvedla se mi nálada, hýřila jsem optimismem, energie na rozdávání.

Marie Fricová

REFERENCE bemer cévní terapie Marie

Tak konečně jsem se dočkala, po těch pozitivních zprávách jsem byla moc zvědavá. Skutečně velmi příjemná terapie. Můj osobní dojem z tohoto, ne dlouhého "poleženíčka", je příjemné hlazení stovek, či tisíců neviditelných jemných peříček v celém těle. Po terapii jsem se cítila svěží, dokonce jsem si připadala jakoby větší, delší i bederka byla odlehčená, ale co je podstatné myslím nejvíc, že jsem pocítila a zatím ten stav ještě trvá, větší stabilitu levé nohy, kde mám Polyneuropatii. Celkem se stále ještě cítím dobře,den poté.

Gabriela Štropová

Bemer terapii jsem absolvovala zatím celkem 3x po 20 minutách - a to speciální program na alergii. Trpím na kombinovanou alergii - pyly, potraviny, prach, srst zvířat. Otéká mi obličej, nohy ruce, mám vyrážku - kterou léčím mastí s kortikoidy předepsanou lékařem. Když jsem ležela na podložce cítila jsem teplo a lehké mravenčení v konečkách prstů. Nic nepříjemného, spíš naopak. Vyrážka na kůži mě po pár hodinách přestala svědit a mírně ustoupila. Po druhé aplikaci zmizela úplně a přestal mi otěkat obličej. Také ustoupily projevy - otékání sliznice a slzení, přecejen je jaro a všude kolem nás kvete. Takže občas ještě kýchám a slzím pokud přijdu do styku s alergenem. Cítím, že musím ještě pokračovat v terapii Bemer, ještě je 7 aplikací přede mnou. Už bych dávno měla mít za sebou injekci na alergii, ale zatím ji nepotřebuji.

Jiřina Drlíková

Podložku Bemer jsem vyzkoušela na 8 minut - speciální regenerační program. Bolí mě bederní páteř, mám problémy s koleny, plus trpím na otoky nohou. Po aplikaci Bemer terapie jsem necítila nic, ale po několika hodinách se bedra uvolnila, cítím se lépe.

Jana Šnorková

Studio Danah je moje srdeční záležitost. Našla jsem si ho, když mě nepolevovaly bolesti pravého chodidla a stále se mi vracely, noha otekla a už jsem byla bezradná, kulhající a ač jsem měla mnoho energie, nešlo mi to se rozběhnout. Absolvuji cvičení SMSystém, pomáhá mi i Bemer cévní terapie.
Dnes jsem absolvovala s paní Danou Hodanovou ošetření Dornovy metody plus. Paní Dana se na pohled nezdá, působí křehce, jako letní luční víla. Avšak je to žena mnoha výjimečných talentů a rozhodně má páru:-). V průběhu ošetření mi vyprávěla silné příběhy, svůj i jiných lidí, příběhy inspirují. Z vyšetření jsem odcházela s okamžitou úlevou od bolesti a nabitá energií a inspirací. Děkuji Vám, paní Dano a celý týme Studia Danah, vidím u vás mladé i staré, muže i ženy a všem dáváte velkou naději a pomáháte.

Lubomír Krejčí

Velmi mi pomohla Bemer terapie při léčbě zánětu močových cest.

Radek Brauner - primář dětského rehabilitačního oddělení FN Brno

Je to opravdu velmi účinný pomocník při léčbě, který mohou používat nejen děti, ale i dospělí. Častokrát tento přístroj využívají i vrcholoví sportovci, kteří díky němu zásobují své tělo kyslíkem. Jedná se tak o povolený doping. Pomáhá na léčení nejrůznějších stavů, nejčastěji po úrazech, vstřebávání otoků, ale podporuje i imunitní systém, velmi dobře léčí sliznice čili to uplatnění je velmi univerzální. Přístroj je pro pacienty naprosto bezbolestný a nemá ani žádný vedlejší efekt, skoro žádné kontraindikace, proto je vhodný i pro děti.

Více naleznete v rozhovoru s panem primářem

Reference sportovci Česká republika

Bemer používají osobnosti českého sportu: atletický vícebojař a olympijský vítěz v desetiboji z roku 2004 - Roman Šebrle, oštěpařka a dvojnásobná olympijská vítězka z LOH 2008 v Pekingu a LOH 2012 v Londýně - Barbora Špotáková, tenista Radek Štěpánek, český atlet, vícebojař a světový rekordman v desetiboji Tomáš Dvořák,

Sportovní kluby: HC Slavia Praha, HC Sparta Praha

Reference VIP

Rudolf Schenker - skupina Scorpions

bemer cévní terapie Scorpions

Rudolf Schenker je kytarista a také zakladatel německé hard rockové skupiny Scorpions. Používá terapii BEMER již řadu let a říká: „Díky terapii Bemer jsem silnější, zdravější a mám spoustu energie. Jako kdyby moje tělo a moje mysl se stala jedním.“

Reference sportovci

Boris Becker
- bývalý profesionální německý tenista

bemer cévní terapie Boris Becker reference

Boris Becker, olympijský vítěz ve čtyřhře z LOH 1992 v Barceloně, trojnásobný šampión a nejmladší vítěz ve dvouhře na nejslavnějším turnaji světa ve Wimbledonu, říká: "Moje dlouhá kariéra profesionálního tenisty se podepsala na mém těle. Obrovské fyzické zátěže a mnoho zranění, to vše moje tělo vyčerpalo a čím je člověk starší, tím to cítí víc. To je osud, který může čekat každého špičkového sportovce. Ale nemusí. Po té, co jsem začal používat Bemer terapii, jsem cítil výraznou úlevu, bolesti ustoupily a celkově se moje zdraví zlepšilo."

Marc Girardelli
- několikanásobný mistr světa v lyžování, olympionik

bemer cévní terapie reference marc

BEMER mě přesvědčil hned po prvním použití. Rozhodujícím faktorem v profesionálním sportu je stoprocentní výkon a to, že vydržíte víc než ostatní. Při tréninku, při závodech. Jako vrcholový sportovec musíte překonávat překážky v podobě drobných zranění. A Bemer Vám vždy pomůže s kvalitní regenerací. Jak rychle se zregenerujete a dobijete si baterky na tom velmi záleží, to jsou momenty, kdy se rozhoduje, jestli Váš výkon bude lepší, jestli vyhrajete a získáte medaily, jestli se zapíšete do historie. BEMER terapie pomůže všem sportovcům před i po tréninku. Pro mě je Bemer nepostradatelnou součástí života - jak toho sportovního, tak i osobního.

Úspěchy: 5× celkové vítězství ve Světovém poháru v lyžování, 2.místo v obřím slalomu na ZOH 1992 v Albertville (Francie), 2.místo v Super G na ZOH 1992, 4.místo v Super G na ZOH 1994 v Lillehammeru (Norsko)

Tina Weirather
- alpská lyžařka, olympijská vítězka v Pchjongčchangu 2018, bronzová medaile

bemer cévní terapie reference Tina

Již dlouho používám přístroj BEMER a jsem přesvědčena, že jeho léčení významně přispělo ke zmírnění mých zranění, která jsem utrpěla v posledních letech. Často mě po pádech na lyžích bolela záda, ramena i nohy. Často mám pohmožděniny – obzvlášť velmi bolestivé a dlouhodobé pohmožděniny kolem okraje bot. Používám BEMER terapii, abych zmírnila tyto bolesti a lépe zregenerovala své tělo. Mohu potvrdit, že díky BEMER terapii se má zranění léčí podstatně rychleji a lépe. Pokaždé se cítím báječně, když si náročném tréninkovém dni dopřeji Bemer. Díky BEMER terapii mnohem rychleji regeneruji a mohu tak trénovat mnohem intenzivněji.

Úspěchy: Na Zimních olympijských hrách 2018 v Pchjongčchangu získala bronzovou medaili v superobřím slalomu žen. Na Mistrovství světa 2017 ve Sv. Mořici skončila v téže disciplíně na druhém místě. Do února 2018 vyhrála osm závodů Světového poháru.

Patrick Gallati
- švýcarský profesionální cyklista, 3. na mistrovství světa 2010 a 3.místo MS Evropa 2010 (U23)

bemer cévní terapie reference patrik

S BEMER terapíí mám své astma pod kontrolou a cítím se lépe.

Daniela Meuli
- švýcarská profesionální snowboardistka, olympijská vítězka v letech 2006,2005,2001

bemer cévní terapie reference

Kdo chce vyhrávat, musí být 100% zdraví a výkonný.Bemer terapie pomáhá optimalizovat můj trénink, ale také podporuje nezbytné regenerační fáze. Díky kvalitní regeneraci vydržím náročnější trénink. Díky náročnému tréninku jsem lepší a vyhrávám.

Thomas Frischknecht
- legenda cyklokrosu a horských kol, nyní trenér

bemer cévní terapie thomas

Riziko zranění při cyklistice a MTB je obzvláště vysoké. Pravidelné léčení pomocí BEMER terapie toto riziko razantně snižuje. Díky Bemer terapii regeneruji lépe a jsem daleko výkonější. Doporučuji Bemer mým svěřencům i ostatním sportovcům.

Úspěchy:několikanásobný mistr světa MTB, stříbrná medaile na Olympiádě v r. 1996

Tobias Mehner
- 6 tinásobný vítěz motocyklového biatlonu v Německu

Přístroj BEMER sebou vozím na každou soutěž. S využitím sady BEMER rychleji regeneruji, rychleji se dokážu připravit na další závod. Po náročném tréninku mě svaly bolí daleko méně než kdy předtím. Mohu trénovat usilovněji a častěji. Jako 6tinásobný vítěz motocyklového biatlonu a trojnásobný mistr Německa trénuji velmi často a tvrdě. Když používám terapii BEMER jsem také méně náchylnější k infekcím. Moje imunita je silnějsí. Pro mě je Bemer jedničkou a stojí na stupních vítězů v mém osobním žebříčku.

Lékaři používají a doporučují Bemer:

  • MUDr. Ladislav Pásztor, praktický lékař, prezident asociace soukromých lékařů na Slovensku
  • MUDr. Radek Brauner Fakultní nemocnice Brno, Dětská nemocnice, Černopolní 9
  • prim. MUDr. Jarmila Überhuberová, Dětská léčebna se speleoterapií Ostrov u Macochy
  • MUDr. Zdeňka Chadimová, revmatologie a celostní medicína Poděbrady
  • MUDr. Lubomír Bláha, chirurgická ambulance Litomyšl