• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

:: Zpět na reference

Mistři Evropy v krasobruslení užívají Forever produkty

Krasobruslení dělám od svých čtyř let a na vrcholové úrovni se mu věnuji více než deset let v kategorii taneční páry. Ráda se s Vámi podělím o zkušenosti s produkty Forever - ALOE VERA GEL,

Více
Profesionálové v Kickboxu používají Forever produkty

Cyril osobně doporučuje produkty ARGI+, koktejl ULTRA LITE, ALOE VERA GEL , Arctic Sea, Active HA, které používá při svém každodenním nabitém programu vrcholového sportovce.

Více

Maruška, 80 let

Anatol France prý napsal, že náhoda je pseudonym Boha, když se nechce podepsat. Krásná pohádka, já jí věřím. Přesně v takovém duchu se nese moje seznámení s firmou FOREVER, o jejich  úžasných produktech z Aloe Vera jsem do té doby neměla ani tušení. Bylo mi bezmála osmdesát let a intenzivně jsem hledala pomoc proti škaredým nočním bolestem páteře. Uprostřed klokotajícího velkoměsta jsem našla pohádku, našla jsem místo neskutečně dobré pohody, nabité pozitivní energii, místo kde jsou schopni a hlavně ochotní mně bolesti zbavit. Objevila jsem Studio DANAH, jeho majitelka Dana Hodanová, křehká žena, ovládající hned několik odborností na profesionální úrovni, z nichž každou, dnes po roce to mohu posoudit, vykonává s úsměvem na sto procent. Jen namátkou vyjmenuji. Cvičitelka rekondičního cvičení SM systém s gumou, terapeutka systému  Dornova metoda, poradkyně zdravého životního stylu a produktů firmy FOREVER a to není ještě vše, ale všechno mám na dosah ruky, na všechno se mohu zeptat. Což také jsem začala postupně činit. Dana mně vždy ochotně vyslechla a s podrobným výkladem poradila.

Vyzkoušela jsem čaj Aloe Blossom, velmi záhy jsem se zaregistrovala, abych využila výhodné slevy. Zjistila jsem, že se mohu bezplatně školit, vzdělávat, získat tak i nové přátele, každý měsíc mi přijde časopis s novými informacemi. Časem mohu získat dovolenou nebo dokonce auto. Nelituji. Zmíněný čaj je mým častým průvodcem dne, a ranní dávka ALOE VERA GEL jej také dlouho nutnou součásti mého procítání.
Pozoruhodné je, že ranní drink ALOE VERA GEL si dnes, na vlastní žádost, nenechává ujít ani můj uštěpačný a vše znevažující manžel (83 let). Vidím na něm  velmi pozitivní změnu v chování, je vitálnější, má více energie, opět má zájem o veškeré dění, mám z toho radost.
S produkty ALOE VERA LOTTION a ALOE GEL si léčím úspěšně nehtovou plíseň, ale všichni víme, že léčit plíseň, je běh na dlouhou trať. V každém případě, plíseň je na ústupu. Rovněž mně oslovil FOREVER MOVE a mile překvapil, kromě výrobcem deklarovaných vlastností o pomoci pohybovému aparátu, ještě dle mé zkušenosti, pomáhá komfortně s frekvenci vyměšování. Nelze zde vyjmenovávat všechny produkty, které jsem vyzkoušela, ač bych tak mileráda učinila, ale mohu s klidným svědomím potvrdit, že všechny splnily mé očekávání. Určitě se chci ale zmínit o CLEAN 9. a to se musím vrátit opět ke Studiu DANAH a potažmo k Daně jako cvičitelky rekondičního cvičení s gumou a terapeutky Dornovy metody Plus, velmi mi pomohla, (nejen mně ale nám všem jejím klientům pomáhá denně). S mizejícími bolestmi, se vrací ztracené sebevědomí a duševní pohoda s tím pochopitelně i zájem o vlastní vzhled, tak proč nevyzkoušet C9. První čtyři dny uběhly jako po másle, neuvěřitelný úbytek váhy 4 kg, což potěší každou ženu. A jen moje neuváženost si dát v restauraci Rukolový salát překazil tento krásný start. Dva dny vysazení neměly ale tak zásadní vliv na tento devíti denní program. Po dvoudenní rekonvalescenci jsem pokračovala tam, kde jsem přestala. Moje zvědavost byla tak velká, že jsem stoupla na váhu, původní úbytek se zmenšil jen o 1kg, to mně potěšilo a o to víc jsem se těšila na konečný výsledek. Ten se dostavil, 5kg dole bez hladovění, žádný oděv mně neobepíná, jsem nadšená. Abych zůstala věrna  duchu Anatola France, použiji výraz našich Teenagerů, výrobky firmy FOREVER jsou prostě „Boží“.        

Maruška z Prahy, 74 let, bolesti pohybového aparátu - FOREVER MOVE

Mám skoliózu, bolí mě kyčle a cítím velkou bolest v kolenou, pravá strana těla a ruka se špatně hýbe. Špatně se mi chodí. Pravidelně chodím cvičit SM systém do Studia Danah, ale hůř se mi to zvládá. Paní Dana Hodanová mi poradila přípravek FOREVER MOVE a po měsíci jsou výsledky znatelné, cítím se mnohem lépe a nemám už velké bolesti. Výsledky užívání jedné kúry mě přesvědčily ke koupi dalšího balení FOREVER MOVE.

Jana z Prahy, 74 let, bolesti pohybového aparátu - FOREVER MOVE

Mám skoliózu, bolí mě kyčle a cítím velkou bolest v kolenou, pravá strana těla a ruka se špatně hýbe. Špatně se mi chodí. Pravidelně chodím cvičit SM systém do Studia Danah, ale hůř se mi to zvládá. Paní Dana Hodanová mi poradila přípravek FOREVER MOVE a po měsíci jsou výsledky znatelné, cítím se mnohem lépe a nemám už velké bolesti. Výsledky užívání jedné kúry mě přesvědčily ke koupi dalšího balení FOREVER MOVE.

Dana z Prahy, bolesti kolen - FOREVER MOVE

Trpěla jsem na bolesti kolen. Ráda se hýbu, chodím cvičit a dřív jsem ráda chodila do schodů, kvůli kondici. Kolena, ale bolela a výstupy do schodů se staly nepříjemné. Začala jsem na doporučení užívat FOREVER MOVE a po 10 dnech cítím uvolnění v kolenou, vyjdu 4 patra a vklidu :-), celá jsem pohyblivější.

Jan, 50 let, bolesti kolen - FOREVER MOVE

Jsem silné postavy a dlouhodobě mě bolela kolena, nemohl jsem absolvovat dlouhé procházky. Po měsíci užívání FOREVER MOVE hlásím zlepšení kolen, nebolí mě. Lépe se mi chodí, hýbe. Vydržím delší procházku se psem bez problémů. FOREVER MOVEdoporučuji.

Jitka - Aloe Vera Gel, Forever Immunoblend, ARGI+

Mám syna, kterému je 16 let, dělá atletiku na vrcholové úrovni (tréninky 6x týdně). Dost často se potýkal s nachlazením a byl často nemocný. Po konzultaci s paní Danou jsem mu v březnu koupila Forever Immunoblend v kombinaci s nápojem Aloe Bits N´Peaches, tuto kúru jsem mu podávala měsíc a pak nasadila Lycium Plus v kombinaci s různými druhy ALOE VERA GELU  (Aloe Vera, Freedom). Dle potřeby jsme přidali ARGI+ (při větší zátěži) a musím říci, že za tři měsíce syn nebyl nemocný ani nachlazený. Věřím, že právě díky úžasným produktů Forever!
Výživové doplňky střídáme, aktuálně zkouším Forever Move jako prevenci svalových zranění, která měl syn také poměrně často – tady uvidíme, zda se osvědčí – určitě po nějaké době dám zprávu.
Aloe pijeme já i syn denně – každé ráno malého „panáčka“ (neředíme vodou) a už to máme jako rituál. Zdraví Jitka

Marie - bolavé klouby, Forever Move

FOREVER MOVE, kromě již výrobcem deklarovaných pozitivních vlastností v rozsáhlé oblasti flexibility kloubů atd. Moje vlastní pozitivní zkušenost s tímto přípravkem je, že velmi příznivě ovlivňuje frekvenci vyměšování, což jistě mnozí z nás oceňujeme.

Dana, pes OGI - trávící problémy

Náš pes Ogi má občas trávící problémy, pžekyselený žaludek, bolí ho břicho. Skvěle se mi osvědčil Aloe Activator od Forever. Stačí nalít do dlaně, tj. cca 5 ml denně. Pro výživu, krásnou srst přísun vitamínů a minerálů dávám Ogimu ALOE VERA GEL.

reference produkty Forever pro psy
Miroslava, pes bišonek - bolavé packy

Mám psa, bišonka, v zimě vždycky hodně trpěl - měl bolavé packy. Bydlíme totiž ve městě, kde se chodníky pravidelně solí. I když jsem mu je hned po procházce vždy pečlivě umyla, bolely ho. Pomohl až přípravek Aloe Veterinary Formula . Požívám přípravek na packy v zimě i v létě. V létě zase rozpálený asfalt udělá své. Aloe Veterinary Formula mi pomáhá i při čištění uší.

reference produkty Forever pro miminka

ALOE a naše miminko Bětuška

Po příchodu z porodnice jsme při našem prvním koupání použili do vody olejíček z drogerie, naše holčička se z toho osypala od hlavy až po paty. Zavolala jsem tedy Daně Hodanové, popsala jsem ji svoje problémy s malou a ta mi připravila balíček - na míru vybrané produkty od Forever.
Při dalších koupáních jsme tedy začali používat ALOE HAND SOAP a na exém ALOE FIRST, kterým jsme po koupeli namazali exém. Již po prvním použití bylo znát výrazné zlepšení.
Jelikož se naše malá Bětuška po použití olejíčku vždycky osype, tak na suchou pokožku používáme jedině ALOE PROPOLIS CREME, který jí krásně zvláčnil. Vyzkoušela jsem několik druhů kapek z lékárny na bolavé bříško a byly to jen vyhozené peníze. Přešly jsme na FOREVER ACTIVE PROBIOTIC a FOREVER ALOE BERRY NECTAR

Od té doby, co užívám probiotika Forever spolu s ALOE VERA GELEM už naší holčičku netrápí bolení bříška ani prdíky, tedˇ dokonce prdí jako o závod. (Dokonce se mi zdá, že po tom, co jsem Bětušce mazala Aloe First exém na hlavičce, jí začaly růst i rychleji vlásky.)

Pokud máte jakékoliv potíže po porodu nebo se svým miminkem a chcete pro svoje dítě to nejlepší, obraťte se na paní Danu, poradí produkty přesně na Vaše trápení.

reference Forever
Jana, Praha - Forever Pro X2, energetický nápoj FAB

Chystala jsem se večer na oslavu do hospůdky. Odpoledne na svačinu jsem vypila energetický nápoj FAB a dala jsem si proteinovou tyčinku Forever Pro X2 a vydržela jsem až do rána slavit a druhý den jsem vstala bez problémů. FAB mi dala hodně energie.

Iva, Praha - energetický nápoj FAB

Pobyt ve sklípku - ochutnávka vín - je vždycky náročná:-) Bála jsem se, aby mi po zkoušení různých druhů vín nebylo špatně a taky, abych vydržela až do rána, když měla hrát cimbálovka. Odpoledne, před akcí, jsem vypila energetický nápoj FAB a vydržela jsem tentokrát až do rána a druhý den jsem vstala bez problémů po 4h spánku.

Doporučuji!
Gabriela, Praha - kosmetika Forever

Luxusní přírodní kosmetika s aloe vera za rozumné ceny. Doporučuji zvlášť Sonya Aloe Nourishing Serum s bílým čajem. Všem doporučuji Forever aloe vera gel - vitamíny, minerály, aminokyseliny - vše v jednom. Pomáhá mi na zažívací potíže,

Marie, Praha, produkty Forever

Ze své zkušenosti s užíváním výrobků FOREVER konstatuji, že mi pomáhají řešit mé neduhy. Ať už to je ALOE VERA GEL (piji ráno a večer), pomáhá mimo jiné moji vitalitě, momentálně beru Aloe 2 Go. Mezi mé favority patří také ARRGI +, moje zanešené krční cévy na lékařské sono kontrole byly velmi pochváleny. Můj oční krevní tlak je nyní výborn , krevní cukr v normě. Nesmím zapomenout na FOREVER ACTIVE HA - obsahuje kurkumu a zázvor. Kurkuma pro své antioxidační,antivirové, antibakteriální, antimykotické , protirakovinné účinky je vhodná pro léčbu a prevenci různých druhů zhoubných onemocnění a chorob spojených s obezitou. Dokonce potlačuje růst cév v tukové tkáni, čímž přispívá k redukci tukových zásob. Zázvor - protizánětlivá zahřívací bylina, očisťuje tělo, pomáhá vylučovat toxiny z trávicího systému. Pomáhá snížit bolesti svalů po cvičení. Kurkuma ve spojení se zázvorem je přirozený způsob, jak omezit chuť k jídlu + dostatečný pohyb.

Petra Zapletalová - Aloe Freedom, aloe vera gel, Lycium

Studio Danah jsem začala navštěvovat v prosinci, kdy mi byl diagnostikován výhřez meziobratlového disku. Nejprve jsem podstoupila Dornovu metodu a několik masáží formou baňkování a následně jsem začala cvičit SM systém, na který docházím stále a to téměř denně. Zpočátku bylo cvičení díky ztuhlosti těla obtížné a bolestivé, ale postupně se tělo začalo uvolňovat a to i díky výživovým doplňkům Forever Freedom, se kterými mě seznámila paní Dana. Začala jsem užívat ALOE VERA GEL pro detoxikaci organismu, dále tablety Lycium Plus, které uvolňují zánět v těle a celkově jsem brzy začala cítit víc energie. Dále jsem přešla na Forever Freedom, pro dokonalou kloubní výživu. Cvičení se postupně stává snazší a bolest ustupuje. Ještě nemám zcela vyhráno, ale věřím, že jsem na nejlepší cestě vyřešit tento zdravotní problém bez nutnosti operace. Děkuji paní Daně za lidský a profesionální přístup a těším se opět na viděnou ve studiu!

Syn paní Jitky, 16 let, akné

Mám syna, je mu 16 let, vrcholově sportuje. Jako většina dětí v pubertě má problémy s akné. Na doporučení začal užívat ALOE VERA GEL každý den a pleť se mu úplně vyčistila a akné zmizelo. Jakmile ale odjede na soustředění, pleť se mu opět zhorší. Ne už tak, jako to bylo dříve, ale zhorší. Jakmile ale dodržuje pravidelné pití ALOE VERA GELU, pleť má krásné rozjasněnou bez známek akné.

Dana, kosmetika Forever

Kosmetice se věnuji již 20 let, za tu dobu jsem vyzkoušela velkou řadu kosmetických přípravků. Nyní pracuji pouze s výrobky Forever z čistého Aloe. Protože s nimi dosáhnu těch nejlepších výsledků u mých klintek, ale taky u sebe.

Maruška z Prahy, 74 let, bolesti pohybového aparátu - FOREVER MOVE

Mám skoliózu, bolí mě kyčle a cítím velkou bolest v kolenou, pravá strana těla a ruka se špatně hýbe. Špatně se mi chodí. Pravidelně chodím cvičit SM systém do Studia Danah, ale hůř se mi to zvládá. Paní Dana Hodanová mi poradila přípravek FOREVER MOVE a po měsíci jsou výsledky znatelné, cítím se mnohem lépe a nemám už velké bolesti. Výsledky užívání jedné kúry mě přesvědčily ke koupi dalšího balení FOREVER MOVE.

Reference hubnoucí a detoxikační kúra Clean 9