• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

:: Zpět na reference

Mistři Evropy v krasobruslení užívají Forever produkty

Krasobruslení dělám od svých čtyř let a na vrcholové úrovni se mu věnuji více než deset let v kategorii taneční páry. Ráda se s Vámi podělím o zkušenosti s produkty Forever - ALOE VERA GEL,

Více
Profesionálové v Kickboxu používají Forever produkty

Cyril osobně doporučuje produkty ARGI+, koktejl ULTRA LITE, ALOE VERA GEL , Arctic Sea, Active HA, které používá při svém každodenním nabitém programu vrcholového sportovce.

Více
Jana z Prahy, 74 let, bolesti pohybového aparátu - FOREVER MOVE

Mám skoliózu, bolí mě kyčle a cítím velkou bolest v kolenou, pravá strana těla a ruka se špatně hýbe. Špatně se mi chodí. Pravidelně chodím cvičit SM systém do Studia Danah, ale hůř se mi to zvládá. Paní Dana Hodanová mi poradila přípravek FOREVER MOVE a po měsíci jsou výsledky znatelné, cítím se mnohem lépe a nemám už velké bolesti. Výsledky užívání jedné kúry mě přesvědčily ke koupi dalšího balení FOREVER MOVE.

Dana z Prahy, bolesti kolen - FOREVER MOVE

Trpěla jsem na bolesti kolen. Ráda se hýbu, chodím cvičit a dřív jsem ráda chodila do schodů, kvůli kondici. Kolena, ale bolela a výstupy do schodů se staly nepříjemné. Začala jsem na doporučení užívat FOREVER MOVE a po 10 dnech cítím uvolnění v kolenou, vyjdu 4 patra a vklidu :-), celá jsem pohyblivější.

Jan, 50 let, bolesti kolen - FOREVER MOVE

Jsem silné postavy a dlouhodobě mě bolela kolena, nemohl jsem absolvovat dlouhé procházky. Po měsíci užívání FOREVER MOVE hlásím zlepšení kolen, nebolí mě. Lépe se mi chodí, hýbe. Vydržím delší procházku se psem bez problémů. FOREVER MOVEdoporučuji.

Jitka - Aloe Vera Gel, Forever Immunoblend, ARGI+

Mám syna, kterému je 16 let, dělá atletiku na vrcholové úrovni (tréninky 6x týdně). Dost často se potýkal s nachlazením a byl často nemocný. Po konzultaci s paní Danou jsem mu v březnu koupila Forever Immunoblend v kombinaci s nápojem Aloe Bits N´Peaches, tuto kúru jsem mu podávala měsíc a pak nasadila Lycium Plus v kombinaci s různými druhy ALOE VERA GELU  (Aloe Vera, Freedom). Dle potřeby jsme přidali ARGI+ (při větší zátěži) a musím říci, že za tři měsíce syn nebyl nemocný ani nachlazený. Věřím, že právě díky úžasným produktů Forever!
Výživové doplňky střídáme, aktuálně zkouším Forever Move jako prevenci svalových zranění, která měl syn také poměrně často – tady uvidíme, zda se osvědčí – určitě po nějaké době dám zprávu.
Aloe pijeme já i syn denně – každé ráno malého „panáčka“ (neředíme vodou) a už to máme jako rituál. Zdraví Jitka

Jana, Praha - Forever Pro X2, energetický nápoj FAB

Chystala jsem se večer na oslavu do hospůdky. Odpoledne na svačinu jsem vypila energetický nápoj FAB a dala jsem si proteinovou tyčinku Forever Pro X2 a vydržela jsem až do rána slavit a druhý den jsem vstala bez problémů. FAB mi dala hodně energie.

Iva, Praha - energetický nápoj FAB

Pobyt ve sklípku - ochutnávka vín - je vždycky náročná:-) Bála jsem se, aby mi po zkoušení různých druhů vín nebylo špatně a taky, abych vydržela až do rána, když měla hrát cimbálovka. Odpoledne, před akcí, jsem vypila energetický nápoj FAB a vydržela jsem tentokrát až do rána a druhý den jsem vstala bez problémů po 4h spánku.

Doporučuji!
Gabriela, Praha - kosmetika Forever

Luxusní přírodní kosmetika s aloe vera za rozumné ceny. Doporučuji zvlášť Sonya Aloe Nourishing Serum s bílým čajem. Všem doporučuji Forever aloe vera gel - vitamíny, minerály, aminokyseliny - vše v jednom. Pomáhá mi na zažívací potíže,

Marie, Praha, produkty Forever

Ze své zkušenosti s užíváním výrobků FOREVER konstatuji, že mi pomáhají řešit mé neduhy. Ať už to je ALOE VERA GEL (piji ráno a večer), pomáhá mimo jiné moji vitalitě, momentálně beru Aloe 2 Go. Mezi mé favority patří také ARRGI +, moje zanešené krční cévy na lékařské sono kontrole byly velmi pochváleny. Můj oční krevní tlak je nyní výborn , krevní cukr v normě. Nesmím zapomenout na FOREVER ACTIVE HA - obsahuje kurkumu a zázvor. Kurkuma pro své antioxidační,antivirové, antibakteriální, antimykotické , protirakovinné účinky je vhodná pro léčbu a prevenci různých druhů zhoubných onemocnění a chorob spojených s obezitou. Dokonce potlačuje růst cév v tukové tkáni, čímž přispívá k redukci tukových zásob. Zázvor - protizánětlivá zahřívací bylina, očisťuje tělo, pomáhá vylučovat toxiny z trávicího systému. Pomáhá snížit bolesti svalů po cvičení. Kurkuma ve spojení se zázvorem je přirozený způsob, jak omezit chuť k jídlu + dostatečný pohyb.

Petra Zapletalová - Aloe Freedom, aloe vera gel, Lycium

Studio Danah jsem začala navštěvovat v prosinci, kdy mi byl diagnostikován výhřez meziobratlového disku. Nejprve jsem podstoupila Dornovu metodu a několik masáží formou baňkování a následně jsem začala cvičit SM systém, na který docházím stále a to téměř denně. Zpočátku bylo cvičení díky ztuhlosti těla obtížné a bolestivé, ale postupně se tělo začalo uvolňovat a to i díky výživovým doplňkům Forever Freedom, se kterými mě seznámila paní Dana. Začala jsem užívat ALOE VERA GEL pro detoxikaci organismu, dále tablety Lycium Plus, které uvolňují zánět v těle a celkově jsem brzy začala cítit víc energie. Dále jsem přešla na Forever Freedom, pro dokonalou kloubní výživu. Cvičení se postupně stává snazší a bolest ustupuje. Ještě nemám zcela vyhráno, ale věřím, že jsem na nejlepší cestě vyřešit tento zdravotní problém bez nutnosti operace. Děkuji paní Daně za lidský a profesionální přístup a těším se opět na viděnou ve studiu!

Syn paní Jitky, 16 let, akné

Mám syna, je mu 16 let, vrcholově sportuje. Jako většina dětí v pubertě má problémy s akné. Na doporučení začal užívat ALOE VERA GEL každý den a pleť se mu úplně vyčistila a akné zmizelo. Jakmile ale odjede na soustředění, pleť se mu opět zhorší. Ne už tak, jako to bylo dříve, ale zhorší. Jakmile ale dodržuje pravidelné pití ALOE VERA GELU, pleť má krásné rozjasněnou bez známek akné.

Dana, kosmetika Forever

Kosmetice se věnuji již 20 let, za tu dobu jsem vyzkoušela velkou řadu kosmetických přípravků. Nyní pracuji pouze s výrobky Forever z čistého Aloe. Protože s nimi dosáhnu těch nejlepších výsledků u mých klintek, ale taky u sebe.

Reference hubnoucí a detoxikační kúra Clean 9