• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

Dárková poukázka

Chcete své blízké obdarovat originálním dárkem? Nevíte si rady? Kupte jim dárkovou poukázku do Studia Danah a nechte výběr na nich!

Dárkové poukázky můžeme vystavit v určité peněžní hodnotě či na konkrétní službu. Vyberte si:

Dornova metoda

Dornova metoda

Jednoduchá manuální terapie, neuvěřitelně rychle a jemně koriguje vysunuté obratle, skoliozy, bolavá ramena, kyčle, kolena, rozdílnou délku dolních končetin aj.

Forever Living Products - Aloe Vera produkty

Prodej produktů z Aloe Vera

Aloe Vera - zlepšení trávení. posílení imunity, regulace hmotnosti, obnova kolagenu a elastinu, denní příjem vitamínů, minerálních látek, aminokyselin, působí proti zánětům, posílení vlasů, působí protialergicky a protizánětlivě.

cvičení SM system

Cvičení s gumou SM systém

Individuální cvičení s gumou na protažení a uvolnění podle MUDr.Smíška. Revoluční metoda pro řešení bolesti zad, výhřezu plotének, skoliozy, bolestí hlavy, závratí aj. Cvičíme ve skupince max. 5 lidí, v nové klimatizované tělocvičně.

Masáž

Masáže

Vyberte si: klasická masáž na bolesti zad a šíje, aroma masáž nebo medová masáž, lymfatické masáže, baňkování, Green Press 12 - lymfodrenážní kalhoty, Green Vac 12, masáž pro ženy, lymforytmická masáž prsou, lymfatická masáž chodidel.

Prodej produktů FGX

Prodej produktů FGX

PowerStrips - první léčebná náplast s multifunkčními hybridními technologiemi na světě, certifikováno jako léčivo. SolarStrips - detoxikační proužky s fytoplanktonem. BeautyStrips Mask - alternativa botoxu - aktivuje telomery - NOBELOVA CENA za medicínu!

Grafoterapie

Grafoterapie

GRAFOTERAPIE - rukopisem k rozvoji osobnosti aneb „Změňte písmo, změníte život." Co vše o Vás písmo prozradí? Co můžete změnou písma zlepšit?

Kosmetika

Kosmetika

Omlazení a regenerace pleti díky síle Aloe Vera, kyselině hyaluronové, mořským řasám. Při ošetření využíváme ultrazvukovou špachtli, IPL světlo, laser...

Pedikúra

Pedikúra

Ošetření nohou v našem studiu kvalitní kosmetikou Vám pomůže dosáhnout toho, aby Vaše nohy vypadaly krásně a zdravě!

Permanentní make-up Praha8

Permanentní make-up

Nebaví Vás každý den se líčit? Navštivte naše studio a nechte se zkrášlit permanentním make-upem!

Solárium Praha8

Solárium

Plně klimatizovaná místnost Vám umožní příjemné opalování v soláriu ERGOLINE 300 i za těch nejvyšších venkovních teplot. Vyzkoušejte luxusní krémy Beluga s výtažky z kaviáru.

Produkty Hanna Maria

Produkty Hanna Maria

Čakrární energetická aromaterapie, aromaterapie, sestavená podle principu pěti elementů, levandule první pomoci, přírodní kosmetika pro děti i dospělé, bylinné čaje, aromalampy aj.

Prodej ELEPHANTTS

Prodej ELEPHANTTS

Unikátní integrovaný systém ochrany se používá pro ochramu před elektrosmogem - např. na mobilní nebo bezdrátové telefony, notebooky a WIFI.

 

 

Přednášky

Pravidelné přednášky ve Studiu Danah

1
Forever

Každé úterý od 16h. pravidelné přednášky Forever, ochutnávky výrobků, poradenství.

Více
2
Osobní konzultace

Osobní konzultace a poradenství - potřebujete zhubnout? Máte problémy s imunitou? Jste neustále ve stresu?

Více
3
Grafoterapie

Pravidelné přednášky GRAFOTERAPIE aneb rukopisem k rozvoji osobnosti se zajímyvými hosty.

Více

Tým Studia Danah

Studio Danah - Dana
Dana Hodanová

Majitelka studia, relaxační, regenerační a reflexní masáže, doporučená terapeutka - Dornova metoda PLUS, kosmetička, školitelka Forever, cvičitelka SM systém, lektorka Grafoterapie

Studio Danah Robin
Robin Hodan

Doporučený terapeut Dornova metoda PLUS, relaxační a regenerační masáže, reflexní masáže, baňkování, ošetření laserem, poradenství - produkty Forever, produkty FGXpress

Jana Studio Danah
Jana

Recepční - Jana vyřizuje Vaše objednávky a rezervace na hodiny cvičení. Informuje Vás na recepci o našich službách a akcích.

Boženka Studio Danah
Boženka

Recepční - Boženka vyřizuje Vaše objednávky a rezervace na hodiny cvičení. Informuje Vás na recepci o našich službách a akcích.

 

 

Marta 2 Studio Danah
Marta

Recepční - těší se na Vaše telefonáty, vyřizuje Vaše objednávky a rezervace na hodiny cvičení. Informuje Vás na recepci o našich službách a akcích.

Studio Danah - Marta
Marta

Zkušená a osvědčená pedikérka. Odlehčí Vašim chodidlům mokrou technikou, ozdobí Vaše nehty lakováním či P-SHINE.

Martina Studio Danah
Martina Křížková

Cvičitelka SM systém. Martina pro Vás připravuje kondiční lekce SM Systém.

 

Dagmar Studio Danah
Dagmar Vokálová

Permanentní make-up provádí Dagmar Vokálová, která pracuje jako tatérka od roku 2001. Posledních 10 let se věnuje více permanentním make-upům, ovšem je možné se objednat i na tetování menšího obrázku. Provádí také zatetování jizev na prsních dvorcích po plastických operacích, taktéž odstraňování starého či nepovedeného permanentního make-upu. Upřednostňuje individuální přístup k zákazníkům, vždy s ohledem na jejich přání. K práci používá kvalitní mikropigmenty převážně německé a americké výroby (schválené EU), díky použití lokálních anestetik jsou zákroky téměř bezbolestné.