• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

Dárková poukázka

Chcete své blízké obdarovat originálním dárkem? Nevíte si rady? Kupte jim dárkovou poukázku do Studia Danah a nechte výběr na nich!

Dárkové poukázky můžeme vystavit v určité peněžní hodnotě či na konkrétní službu. Vyberte si:

Dornova metoda

Dornova metoda

Jednoduchá manuální terapie, neuvěřitelně rychle a jemně koriguje vysunuté obratle, skoliozy, bolavá ramena, kyčle, kolena, rozdílnou délku dolních končetin aj.

Forever Living Products - Aloe Vera produkty

Prodej produktů z Aloe Vera

Aloe Vera - zlepšení trávení, posílení imunity, regulace hmotnosti, obnova kolagenu a elastinu, denní příjem vitamínů, minerálních látek, aminokyselin, působí proti zánětům, posílení vlasů, působí protialergicky a protizánětlivě.

cvičení SM system

Cvičení s gumou SM systém

Individuální cvičení s lanem na protažení a uvolnění podle MUDr.Smíška. Revoluční metoda pro řešení bolesti zad, výhřezu plotének, skoliozy, bolestí hlavy, závratí aj. Cvičíme ve skupince max. 5 lidí, v nové klimatizované tělocvičně.

Bemer cévní terapie - regenerace

Bemer cévní terapie

Trápí Vás bolesti? Neustálý stres? Cítíte se vyčerpaní? Problémy s chrápáním? Alergie? Migrény? Stav po úrazu? Trápí Vás otoky? Potřebujete zvýšit výkon? Pomůže Vám regenerace pomocí certifikovaného zdravotního přístroje Bemer.

Masáž

Masáže

Vyberte si: klasická masáž na bolesti zad a šíje, aroma masáž nebo medová masáž, lymfatické masáže, baňkování, Green Press 12 - lymfodrenážní kalhoty, Green Vac 12, masáž pro ženy, lymforytmická masáž prsou, lymfatická masáž chodidel.

Grafoterapie

Grafoterapie

GRAFOTERAPIE - rukopisem k rozvoji osobnosti aneb „Změňte písmo, změníte život." Co vše o Vás písmo prozradí? Co můžete změnou písma zlepšit?

Kosmetika

Kosmetika

Omlazení a regenerace pleti díky síle Aloe Vera, kyselině hyaluronové, mořským řasám. Při ošetření využíváme ultrazvukovou špachtli, IPL světlo, laser...

Pedikúra

Pedikúra

Ošetření nohou v našem studiu kvalitní kosmetikou Vám pomůže dosáhnout toho, aby Vaše nohy vypadaly krásně a zdravě!

Permanentní make-up Praha8

Permanentní make-up

Nebaví Vás každý den se líčit? Navštivte naše studio a nechte se zkrášlit permanentním make-upem!

Solárium Praha8

Solárium

Plně klimatizovaná místnost Vám umožní příjemné opalování v soláriu ERGOLINE 300 i za těch nejvyšších venkovních teplot. Vyzkoušejte luxusní krémy Beluga s výtažky z kaviáru.

Produkty Hanna Maria

Produkty Hanna Maria

Čakrární energetická aromaterapie, aromaterapie, sestavená podle principu pěti elementů, levandule první pomoci, přírodní kosmetika pro děti i dospělé, bylinné čaje, aromalampy aj.

Prodej produktů FGX

Prodej produktů FGX

PowerStrips - první léčebná náplast s multifunkčními hybridními technologiemi na světě, certifikováno jako léčivo. SolarStrips - detoxikační proužky s fytoplanktonem. BeautyStrips Mask - alternativa botoxu - aktivuje telomery - NOBELOVA CENA za medicínu!

 

 

Přednášky

Pravidelné přednášky ve Studiu Danah

1
Forever

Každou středu pravidelné přednášky Forever, ochutnávky výrobků, poradenství.

Více
2
Osobní konzultace

Osobní konzultace a poradenství - potřebujete zhubnout? Máte problémy s imunitou? Jste neustále ve stresu?

Více
3
Grafoterapie

Pravidelné přednášky GRAFOTERAPIE aneb rukopisem k rozvoji osobnosti se zajímavými hosty.

Více

Tým Studia Danah

Studio Danah - Dana
Dana Hodanová

Majitelka studia, osobní terapeut, doporučená terapeutka - Dornovy metoda PLUS, rozmazlí Vás relaxačními a regeneračními masážemi, baňkování, zkušená kosmetička, ovládá ošetření laserem, manažerka a školitelka Forever, cvičitelka SM systém, lektorka Grafoterapie(rukopisem k rozvoji osobnosti)

Studio Danah Robin
Robin Hodan

Doporučený terapeut Dornovy metoda PLUS, specializuje se na relaxační a regenerační masáže, baňkování, ošetření laserem, poradí Vám s produkty Forever a FGXpress, Supervizor Forever

Jana Studio Danah
Jana

Recepční - Jana vyřizuje Vaše objednávky a rezervace na hodiny cvičení. Informuje Vás na recepci o našich službách a akcích.

Boženka Studio Danah
Boženka

Recepční - Boženka vyřizuje Vaše objednávky a rezervace na hodiny cvičení. Informuje Vás na recepci o našich službách a akcích.

 

Marta 2 Studio Danah
Marta

Recepční - těší se na Vaše telefonáty, vyřizuje Vaše objednávky a rezervace na hodiny cvičení. Informuje Vás na recepci o našich službách a akcích.

Studio Danah - Marta
Marta

Zkušená a osvědčená pedikérka. Odlehčí Vašim chodidlům mokrou technikou, ozdobí Vaše nehty lakováním či P-SHINE.

Martina Studio Danah
Martina Křížková

Lektorka SM systém, zkušená masérka, specializuje se na baňkování, Supervizorka Forever. Martina pro Vás připravuje kondiční lekce SM Systém.

 

Dagmar Studio Danah
Dagmar Vokálová

Permanentní make-up provádí Dagmar Vokálová, která pracuje jako tatérka od roku 2001. Posledních 10 let se věnuje více permanentním make-upům, ovšem je možné se objednat i na tetování menšího obrázku. Provádí také zatetování jizev na prsních dvorcích po plastických operacích, taktéž odstraňování starého či nepovedeného permanentního make-upu. Upřednostňuje individuální přístup k zákazníkům, vždy s ohledem na jejich přání. K práci používá kvalitní mikropigmenty převážně německé a americké výroby (schválené EU), díky použití lokálních anestetik jsou zákroky téměř bezbolestné.