• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

Jmenuji se Dana Hodanová, jsem 20 let kosmetičkou, masérkou a terapeutkou Dornovy metody Plus. Můj koníček se stal milovanou prací, a tak jsem v roce 2002 jsem založila Studio Danah, malou rodinnou oázu klidu, krásy a zdraví uprostřed Prahy.

Mým cílem je pomáhat lidem, předávat jim energii a ukázat, že život lze žít bez bolesti. Zjistila jsem, že Dornova metoda, společně se speciálním cvičením SM systém a přírodními produkty Forever, vyřeší mnoho trápení a pomůže lidem vyhnout se operaci. Našla jsem Bemer terapii, osvědčenou léčebnou metodu, která již pomohla tisícům lidí z různých koutů světa. Jsem v úzkém kontaktu s lékaři.

Studio Danah - Dana Hodanová
Dana Hodanová

Majitelka studia, osobní terapeut, doporučená terapeutka - Dornovy metoda PLUS, rozmazlí Vás relaxačními a regeneračními masážemi, baňkováním, lymfatickými masážemi, zkušená kosmetička, ovládá ošetření laserem, manažerka a školitelka Forever, cvičitelka SM systém, lektorka Grafoterapie(rukopisem k rozvoji osobnosti), terapeutka Bemer terapie

Studio Danah Robin Hodan
Robin Hodan

Doporučený terapeut Dornovy metoda PLUS, specializuje se na relaxační a regenerační masáže, ovládá dokonale baňkování, ošetření laserem, poradí Vám s produkty Forever, Supervizor Forever

Dagmar permanentní make-up Studio Danah
Dagmar Vokálová

Permanentní make-up provádí Dagmar Vokálová, která pracuje jako tatérka od roku 2001. Posledních 10 let se věnuje více permanentním make-upům, ovšem je možné se objednat i na tetování menšího obrázku. Provádí také "zatetování jizev" na prsních dvorcích po plastických operacích, taktéž odstraňování starého či nepovedeného permanentního make-upu. Upřednostňuje individuální přístup k zákazníkům, vždy s ohledem na jejich přání. K práci používá kvalitní mikropigmenty převážně německé a americké výroby (schválené EU), díky použití lokálních anestetik jsou zákroky téměř bezbolestné.

Gabriela Štropová Studio Danah
Gabriela Štropová

Marketing - Gabriela zastupuje studio v oblasti marketingu.