masáže Praha menu

Fit po porodu

Trápí Vás po porodu kila navíc,  povolené břišní svalstvo, oteklé nohy, nalitá prsa, o vlasech a kůži ani nemluvě? Jak rychle zrestartovat své tělo po porodu a dostat se zpátky do původní formy? Nebojte, existuje pár triků, které Vám pomohou.

Vyživte tělo vitamíny a zlepšete imunitu ve střevech

Vyčerpané tělo po porodu potřebuje především výživný doping. V této chvíli velmi pozitivně zabírá pravidelný doušek aloe vera gelu – koktejlu bohatého na dužinu a šťávu a probiotikum, které se užívá večer. Obojí zajistí zlepšení imunity ve střevech, živiny posílí vitalitu a přibyde energie, dokonce i váha se může umoudřit.  U kojících maminek se látky dostávají i do mléka a tím se navíc zlepšuje trávení miminka, které bude klidněji spát, což zajistí i klidný spánek rodičů.

fit po porodu

Pevné vlasy a krásná pleť

Vlasy a kůži ošetřujeme sprejem Aloe First, který obsahuje velké procento aloe vera zkombinované s 11 léčivými bylinami, který nejen hydratuje, ale likviduje nežádoucí bakterie. Vlasy jsou oživené, kůže se zregeneruje, osvěží a opět odplaví únavu.

Pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny ochráníme kvalitním krémem Protecting Day Lotion, který díky obsahu aloe a minerálů vytvoří ochrannou vrstvu na pleti (je lehce bílý) a zároveň bude skvrny prosvětlovat.

Povolené břišní svalstvo

Během šestinedělí posilujte hlavně pánevní dno, aby vás později netrápil nechtěný únik moči. Vhodné jsou též protahovací cviky. Po šesti nedělí můžete zapojit už i šikmé břišní svaly. Jako vhodné cvičení před i po porodu se nám osvědčilo cvičení cvičení SM systém se speciálním gumovým lanem dle MUDR. Smíška.

zpět na blog