masáže Praha menu

Zdravější a krásnější pleť

Nalíčené ženy jsou podle průzkumu více sexy a přitažlivé. Ať už se tedy dámy líčíte či nikoliv, zásadní pro vaši pleť je především to, jak o ni pečujete. Aby byla i vaše tvář stále krásná, je nutné se nejen pravidelně odličovat a dopřát ji hydrataci, ale také pleti dopřát další péči. Mikroskopické částečky nečistot nejsou vidět, ale póry je pociťují a dříve či později to dají najevo.

Pigmentové skvrny bělící krém

 

Je vaše pleť unavená, dehydratovaná a bez života? Trápí Vás kruhy pod očima, pigmentové skvrny či hluboké vrásky? Máme pro vás pár tajných tipů, jak pleť zrestartovat, aby zářila v plné kráse. Začít by se mělo uvolňovací kůrou. Relax ji zaručeně přinese kosmetická masáž, kterou lze spojit s různými druhy masek – od hydratační, přes vypínací lifting, až po vyživující s minerály.Lifting neboli vypnutí povolených partií zajistí přístrojová podtlaková masáž s malou baňkou. Prostřednictvím jemných tahů s voňavým olejíčkem lze aplikovat ryze přírodní antioxidanty mnohem hlouběji do pleti. A pozor! Zapomenout se přitom nesmí ani na dekolt.

Alpha-E Factor

Olejíček Forever Alpha-E Factor

Jedním z nejlepších olejíčků, na který nedá dopustit řada kosmetiček je Forever Alpha-E Factor. Jde o lehkou zvláčňující tekutinu doplněnou vitaminem A, C a E. Navíc obsahuje boragový olej (pomáhá obnovovat vnitřní vrstvy buněk), bisabolol (aktivní látka, která má regenerační, protizánětlivé a antimikrobiální účinky) a další ochranné složky, které poskytují pleti optimální ochranu před škodlivými faktory okolního prostředí. Tato antioxidační tekutina bojuje proti poškozením, která způsobují volné radikály (80 % poškození pleti je způsobeno účinky volných radikálů).

Antioxidanty

Antioxidanty mají rozhodující úlohu při udržování mladistvého vzhledu pokožky a Forever Alpha-E Factor představuje vynikající kombinaci těchto tolika prospěšných látek. Jeho základem je čistý stabilizovaný aloe vera gel se všemi blahodárnými účinky na hojení, zvlhčování, výživu a absorpci výživných složek.

Lymfatická masáž pomáhá vnitřní očistě

Velmi vyživující a relaxační zároveň je i ruční lymfatická masáž. Ta díky vodnímu systému zajistí vyplavení usazených látek z pleti. Ta se na základě toho osvěží a rozkvete. Je velmi vhodná při oteklých partiích většinou očí. Stejně dobře uvolní různé migrény, které stahují obličejové svaly.

Regenerace a hydratace aloe vera

Mezi maskami a krémy jsou doporučované nejen hydratující, ale i prosvětlující, osvěžující a rozjasňujicí tvář. Z velkého sortimentu na trhu se osvědčily ty se základem aloe vera, neboť jeho synergická vlastnost posiluje ostatní složky a umožní hlubší regeneraci i ochranu.

Ozdravte střeva

Tělu doporučujeme pomoci i vnitřně. A to užíváním produktů přímo určeným problematickým okruhům. Konzumací aloe drinků (čistých nebo protizánětlivých), a tablet A Beta Care, které prospívají játrům a kůži, navíc zlepšíte opálení (zvlášť důležité v tomto letním období). Pravidelným užíváním čaje Herbal tea z květů aloe, se skořicí a dalších bylin provedete tělo detoxikační kúrou, a navíc blahodárně působí na trávení a podporuje vyplavení nečistot z těla. Zdravá střeva, zdravá a krásná pleť.

 

zpět na blog