masáže Praha menu

Požadovanou váhu udrží požírač tuků a sacharidů

Kdo z nás by se nechtěl cítit lépe, mít plno energie, a přitom snadno zvládat každodenní situace? Dostatek pohybu, správné stravování jsou základními předpoklady pevného zdraví. Pokud svůj jídelníček navíc obohatíte o vybrané doplňky stravy, potom budete mít své tělo pod kontrolou a zachováte si ideální váhu.

vyčištění organizmu

 

Existuje velké množství doplňků stravy. Některé působí více, jiné méně, a tak je dobré si najít ty své. Chcete-li se cítit lépe, a hledáte-li něco vhodného pro váš biorytmus, v tom případě zkuste Forever Lean. Tento přípravek ve formě kapslí obsahuje složky, které pomáhají snížit vstřebávání kalorií z tuků a sacharidů do těla.

forever lean zdravé hubnutí

 

Forever Lean díky obsaženým látkám čistí ledviny, prospěšný je také cukrovkářům, kterým pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi a snižuje cholesterol. Kromě toho stimuluje k činnosti játra a žlučník a čistí a léčí celý zažívací trakt (učí střevo peristaltice).

Indiánský fík, fazole a chlorid chromitý

První zdraví prospěšná látka ve Forever Lean obsahuje vlákninu z fíkového kaktusu opuncie, který je známý taky jako indiánský fík, nopál nebo ostnatá hruška. Studie prokázaly, že tato vláknina má v porovnání s jinými druhy rostlin velmi vysokou schopnost vázat tukyzabraňuje tedy jejich ukládání. Druhou složkou Forever Lean je protein, který se speciálně získává z fazole obyčejné, někde známé jako bílá vlašská. Tento protein zpomaluje absorpci cukru v tenkém střevu tím, že dočasně brzdí aktivitu enzymů, které přeměňují škroby na cukr.

vyčištění organizmu

 

Obě složky mohou společně pomoci v tom, abyste uspěli ve snaze dosáhnout vhodné hmotnosti tak, že blokují vstřebávání části kalorií z tuků a uhlohydrátů, které trávíte. Třetí složkou ve Forever Lean je chlorid chromitý. Chrom je velmi důležitým stopovým minerálem, který pomáhá přirozené schopnosti těla regulovat cukr v krvi tím, že působí jako spolufaktor GTF (glukózový toleranční faktor). To je obzvlášť důležité pro fungování metabolismu.

Balení přípravku obsahuje 120 kapslí, přičemž se užívá vždy jedna kapsle těsně před jídlem.

zpět na blog