masáže Praha menu

Clean 9 - detox na 9 dní

Pojďte do toho s námi, podpoříme Vás, pomůžeme Vám !
Bez hladovění, bez JO-JO efektu.
Kdykoliv nám zavolejte, napište a přidejte se k nám.

Povolené potraviny

Ovoce

  1. MERUŇKY, JABLKA. OSTRUŽINY, BORŮVKY, OSTRUŽINOMALINY, FÍKY, ČERVENÉ HROZNY, RŮŽOVÉ HROZNY, GREP, KIWI, POMERANČE, BROSKVE, HRUŠKY, RYNGLE, ŠVESTKY, MALINY, JAHODY, TŘEŠNĚ

Zelenina

  1. ARTYČOKY, RUKOLA, CHŘEST, BELGICKÁ ČEKANKA, BROKOLICE, KVĚTÁK, CELER, OKURKA, BAKLAŽÁN, JARNÍ CIBULKA, KAPUSTA. PÓREK, SALÁT – VŠECHNY DRUHY, PAPRIKY – VŠECHNY DRUHY, ŘÍMSKÝ SALÁT, HRÁŠEK, HRACHOVÉ LUSKY, SÓJOVÉ BOBY, ŠPENÁT. FAZOLE, RAJČATA

 

potraviny povolené Clean9

Svačiny s nízkým GI

Všechny potraviny uvedené výše mají nízký glykemický index (GI) – systém, který měří, jak konkrétní potravina ovlivňuje množství cukru v krvi na stupnici od 1 do 100. Potraviny s hodnotou nižší než 55 se považují za potraviny s nízkým GI. Jelikož tyto potraviny mají nízký obsah kalorií a mají minimální vliv na hladinu cukru v krvi, můžete si je vychutnat jako svačinu během celého dne, abyste zvládli touhu po jídle.

Návod

Recepty Forever Lite Ultra

Vyzkoušejte lahodné recepty Forever Lite Ultra

.

Bude mi to stačit? Nebudu mít hlad

Hlad mít nebudete, můžete kdykoliv jíst zeleninu viz. výše a dopoledne ovoce.

MUŽI MOHOU PŘIDAT DALŠÍCH 100 AŽ 200 KCAL DENNĚ, POKUD JE TO NUTNÉ, KDYŽ SNĚDÍ DALŠÍCH 56 AŽ 85 G LIBOVÉ BÍLKOVINY NAVÍC, NEBO KDYŽ VYPIJÍ NAVÍC JEDEN NÁPOJ FOREVER LITE ULTRA™.

Pitný režim

POZOR! Nemůžeme dosáhnout účinné detoxikace, nesplníme-li základní podmínku, jíž je nezbytnost naučit se denně vypít minimálně 2 - 3 litry tekutin.

Vyhněte se

Během programu pijte pouze neslazené nápoje - vodu, čaj. Vyhněte se syceným a slazeným nápojům, pozor na sůl!

Aplikace Forever F.I.T.

  • Stáhněte si chytrou aplikaci Forever F.I.T., která Vám poskytne veškeré informace a provede Vás programem C9 i dalšími FIT programy.