masáže Praha menu

:: Zpět na reference

Reference baňkování

baňková masáž baňkování Praha
Iva P., hnutá kostrč a pohmožděná záda po pádu

Když poučujete děti na kolečkáčích, hlavně ať nepadají na zadek a pak před nima hodíte ukázkovou pecku přímo na pr.... Kamarádka mi doporučila Studio Danah, naprosto famózní masáž baňkama (dopředu jsem byla varována, že budu vypadat luxusně :o) a neinvazivní Dornova metoda. ... a kostrč, která byla pádem pěkně uhnutá, se srovnala (potvrzeno na RTG). Naraženina sice bude ještě chvilku bolet a sedat si budu jen do načechraných polštářů, ale moc děkuji Robinovi Hodanovi za napravení a uvolnění.

baňková masáž baňkování Praha 8
Andrea, namožená záda

Díky práci jsem si namohla záda, která mě začala nepříjemně bolet. Ztuhlé svaly zad i šíje také často způsobují bolesti hlavy. Což byl asi i můj případ. Zašla jsem si tedy na masáž, ale ta mi nepomohla. Záda bolela dál. Na doporučení jsem se objednala do Studia Danah k Robinovi Hodanovi. Dokonalá baňková masáž, řádné promasírování a uvolnění, mi záda uvolnila a konečně se mi ulevilo. Studio Danah doporučuji.

Bolesti nohou, celulitida - Martina K., Praha

Děkuji paní Danušce, za příjemné chvilky a rozproudění lymfatického systému s pomocí baněk Green Vac. Měla jsem dlouhodobě pocit těžkých nohou a nevěděla, co s tím. Bylo mi doporučeno "Studio Danah" baňkování Green Vac u paní Dany. Absolvovala jsem více jak 10 hodin, navíc jsem zkusila zábal Aloe Toning Kit a musím říct, že jsem se začala cítit velice dobře a pocit těžkých nohou zmizel. No a bonus navíc, má pokožka byla hladší, pevnější a vyhlazenější, čímž se celulitida podstatně zmírnila. Já jsem se cítila velice dobře a především pocit těžkých nohou, se kterým jsem přišla, odezněl. Děkuji Vám Martina

Těžké nohy, celulitida - Monika, Praha

Do Studia Danah jsem začala v lednu chodit "baňkovat" přístrojem Green Vac na doporučení kamarádky a jsem moc spokojená. Hned při první návštěvě jsem se nechala zlákat na detoxikační program Clean 9, přišlo mi, že 9 dní se dá vydržet, ale popravdě žádné zázraky jsem nečekala! Ve finále jsem však byla překvapena výsledkem! Dole jsem měla 4 kila a konečně jsem oblékla i své oblíbené džíny! Nejkrušnější jsou asi 2 první dny z pohledu stravy, ale hladem jsem netrpěla, z pohledu energie byl pro mne asi nejhorší 3 den, pak se již začlo vše obracet a začala jsem se cítit každý den lépe a lépe! Určitě do toho půjdu znovu, plánuji pravidelně detoxikovat 2x ročně - jaro, podzim. Kůru a tedy příjem tekutin jsem doplnila čajem Aloe Blossom Herbal Tea (velmi příjemná chuť)!

celulitida
Bolesti nohou, celulitida - Tereza, Praha

Měla jsem problémy s celulitidou a trpěla jsem bolestmi nohou. Na doporučení jsem začala docházet na baňkování Green Vac k paní Daně. Absolvovala jsem 10 návštěv(vždy jednou týdně), začala jsem hodně pít a problémy zmizely. Nohy mám hladké, štíhlé a zadeček se zpevnil, kůže se vypnula.

Bolesti nohou - Dana

K velmi rychlému odstranění celulitidy mi pomohla kombinace - použití Aloe Toning Kit se skořicí a Aloe Vera a podtlaková masáž Green Vac plus lehké cvičení SM systém .

Ideální po detoxikační kúře CLEAN 9

Bolesti zad, hlavy - Tomáš Tříska, 44

Popravdě konečně mám pocit že jsem potkal někoho, kdo svojí práci rozumí, umí jí velice dobře, dokonce vám vše dokonale vysvětlí a navíc i pomůže. Skutečně pomůže od bolesti a problémů. A to platí jak pro paní Danu, tak pro Robina. Díky! PS. Pomohla Dornova metoda a na uvolnění zatuhlých svalů baňkování - baňková masáž.

David, zablokovaná žebra, srdeční arytmie a špatné dýchání

Měl sem zablokované žebro, kvůli kterému se mi opravdu špatně dýchalo a vyvolávalo mi lehké arytmie na srdci. Hledal sem tedy rychlou pomoc, kde mě odblokují a našel sem něco víc. Nejen že mě vzali do studia hned druhý den na "akutní ošetření" - základní srovnání a baňkování (ostatní studia minimálně týden dopředu), ale zkusil sem se rovnou objednat i na Dornovu metodu, kterou rozhodně všem mohu doporučit. Zjistil sem spousty nových informací o tom, čeho bych se měl vyvarovat a jak si udžet tělo ve fit stavu, aby mě ve stáří netrápili obtíže jako zablokovaná záda a podobně. Rozhodně pokud chcete udělat něco pro své zdraví, je tohle jedna z nejlepších investic.

Eliška, 11 let, bolesti nohou, pootočený obratel

Moje jedenáctiletá dcera si jedno odpoledne, po venčení fenky, začala stěžovat, že ji bolí noha. Do večera se ta bolest zhoršila natolik, že prakticky nechodila, poskakovala na levé noze, došlápnutí na patu vyvolalo bolest pod kolenem. Několik dní zůstala doma, ležela, nohu měla v klidu, mazaly jsme gelem na uvolnění a prokrvení, podávala jsem homeopatika jako obvykle. Tyhle metody zatím vždy při podobných "záhadných" bolestech zabraly a za pár dní byla dcera fit. Tentokrát se ale nic nelepšilo, na nohu nemohla došlápnout ani ji natáhnout, nakláněla se celá doleva. Nic nezabíralo a při pohledu do jejích očí, slzavých od bolesti,  jsem začala uvažovat o  návštěvě lékaře. Pokud vím, tak se obvykle podobné problémy řeší opichem bolavého místa, ale tato představa se mi vůbec nelíbila. Napadlo mě poradit se s paní Danou Hodanovou. Navrhla návštěvu ve studiu, kam dcerka od auta z vedlejší ulice doskákala po jedné, jinak to nešlo. Dana ji vyzpovídala a prohlédla a prohmatala páteř, vše vleže....a bylo jasno - pootočený obratel v bederní oblasti. Přišla na řadu baňka, která ho po pár minutách vrátila do správné polohy. Pak ještě uvolnění na Bemeru a dcera odešla normálně po dvou. Za pár hodin doma už zase "tančila" a vykopávala nohu do výšky. Prostě ZÁZRAK. A taky si vzpomněla a uvědomila si, že dva dny před začátkem bolestí na tanečním tréninku dělali "ručník" - ruce a trup na jednu stranu, pánev a nohy na druhou - ve stoje, švihem (do hudby).Už tedy víme, jak se jí to stalo i co dělat, kdyby jí ještě někdy něco "chytlo."