masáže Praha menu

:: Zpět na reference

Jaroslava Tomaskova Peprlova

Motto Studia Danah: "S láskou k lidem..." bych si s úctou dovolila doplnit o osobní pohled na paní majitelku Danu, kterou též naprosto vystihuje i další rčení: "Nic není nemožné!". Její nezdolná energie, odvaha a nadšení vyzkoušet vše nové, co by snad mohlo jejím klientům pomoci, jsou naprosto obdivuhodné!

Lucie Friedová, Praha

Hodnocení Studia Danah? 5 hvězdiček je málo! Tak profesionálni a přitom extrémě lidský přistup se málokde a málokdy vidí.

Sharg Tarra

S každou další návštěvou je život lepší a lepší!

Kristýna Terčová, Praha

Chtěla bych moc poděkovat paní Daně za perfektní přístup a servis, se kterým jsem se ještě nikde nesetkala. Studio Danah je přijemné prostředí a paní Dana je skvělá, empatická a takové nadšení pro práci jen tak někdo nemá. Navštivila jsem pani Hodanovou již dvakrát a určitě ne naposled. Všem mohu jen doporučit, všem, kteří hledají pomoc at už fyzickou tak zaroveň psychickou. Děkuji.

Jana Šnorková, Praha

Studio Danah je moje srdeční záležitost. Našla jsem si jeho, když mě nepolevovaly bolesti pravého chodidla a stále se mi vracely, noha otekla a už jsem byla bezradná, kulhající a ač jsem měla mnoho energie, nešlo mi to se rozběhnout. Absolvuji cvičení SMSystém, pomáhá mi i Bemer cévní terapie a dnes jsem absolvovala s paní Danou Hodanovou ošetření Dornovy metody plus. Paní Dana se na pohled nezdá, působí křehce, jako letní luční víla. Avšak je to žena mnoha výjimečných talentů a rozhodně má páru:-). V průběhu ošetření mi vyprávěla silné příběhy, svůj i jiných lidí, příběhy inspirují. Z vyšetření jsem odcházela s okamžitou úlevou od bolesti a nabitá energií a inspirací. Děkuji Vám, paní Dano a celý týme Studia Danah, vidím u vás mladé i staré, muže i ženy a všem dáváte velkou naději a pomáháte.

Andrea

Milá paní Hodanová, gratuluji k 15 letem Studia Danah, Vaší úžasné oáze klidu, krásy a zdraví. Je obdivuhodné, jak se neustále rozvíjíte. Tuším za tím zajímavý příběh. Snad každý si přeje, aby jeho práce měla smysl. A při Vašem náročném povolání jste zároveň diplomatem, posluchačem a psychologem. Je naší volbou, jak se postavíme ke komplikovaným lidským vztahům a životním situacím. Moc ráda vidím, když někdo ke všemu přistupuje optimisticky a šíří kolem sebe pozitivní energii. Co by to bylo za oázu, kdyby tam byl člověk sám. Velký dík patří taky Robinovi, má to se mnou trochu složitější, rovnání pomocí Dornovy metody není zrovna odpočinek. Paní Martina je při cvičení neobyčejně vlídná a trpělivá. A těší mě každý úsměv od dam za pultíkem. Jistě víte, že máte něco výjimečného. Můžu to jenom potvrdit. Přeji jen to nejlepší a spoustu dalších úsměvů.

Jana Pfeffer

Kvalifikované služby. Paní Dana skvělá. Milí profesionálové.

Markéta Štulcová

Milá paní Hodanová, srdečně Vám děkuji za pozvání, za možnost být svědkem Vašeho úspěchu i za to, že jsem mohla poznat Vaše milé hosty a spolupracovniky. Že jsem mohla i pro Vás vystoupit a zahrát na kytaru. Za inspiraci, kterou jsem včera načerpala z příběhu k uzdravení. Držim palce k dalším Vašim přáním a jejich splnění. K úspěchu Danah.

Borka

Milá paní Dana, ďakujem Vám veľmi zo srdca za včerajšok, za pozvanie a podelenie sa s ľuďmi o výsledok Vašej práce, Vášho úsilia, pilnosti a nesmiernej ľudskosti, ktorú z Vás cítim. Ste veľkou inšpiráciou ku zmene k lepšiemu. Veľa dobrého Vám želám, silné kroky životom a hĺbku, ktorej je dobré sa nevzdať, s láskou Borka

Renata Krištůfková

Hezký přístup a moc mi pomohli od bolesti zad a jiných obtíží. Mohu jen doporučit.

Aleš Kapitán

Vstřícný individuální přístup.

Barbora Václavíková

Lázně pro tělo i duši.

Gabriel Strop

Příjemný rodinný salon, vstřícní a ochotní lidé, profesionálové každým coulem - pomohly mi od bolestí a problémů se zády - Dornova metoda, cvičení Sm systém s gumou v krásné klimatizované tělocvičně, kvalitní kosmetické služby za rozumnou cenu.

Maruška, 80 let

Anatol France prý napsal, že náhoda je pseudonym Boha, když se nechce podepsat. Krásná pohádka, já jí věřím. Přesně v takovém duchu se nese moje seznámení s firmou FOREVER, o jejich  úžasných produktech z Aloe Vera jsem do té doby neměla ani tušení. Bylo mi bezmála osmdesát let a intenzivně jsem hledala pomoc proti škaredým nočním bolestem páteře. Uprostřed klokotajícího velkoměsta jsem našla pohádku, našla jsem místo neskutečně dobré pohody, nabité pozitivní energii, místo kde jsou schopni a hlavně ochotní mně bolesti zbavit. Objevila jsem Studio DANAH, jeho majitelka Dana Hodanová, křehká žena, ovládající hned několik odborností na profesionální úrovni, z nichž každou, dnes po roce to mohu posoudit, vykonává s úsměvem na sto procent. Jen namátkou vyjmenuji. Cvičitelka rekondičního cvičení SM systém s gumou, terapeutka systému  Dornova metoda, poradkyně zdravého životního stylu a produktů firmy FOREVER a to není ještě vše, ale všechno mám na dosah ruky, na všechno se mohu zeptat. Což také jsem začala postupně činit. Dana mně vždy ochotně vyslechla a s podrobným výkladem poradila.

Vyzkoušela jsem čaj Aloe Blossom, velmi záhy jsem se zaregistrovala, abych využila výhodné slevy. Zjistila jsem, že se mohu bezplatně školit, vzdělávat, získat tak i nové přátele, každý měsíc mi přijde časopis s novými informacemi. Nelituji. Zmíněný čaj je mým častým průvodcem dne, a ranní dávka ALOE VERA GEL jej také dlouho nutnou součásti mého procítání.
Pozoruhodné je, že ranní drink ALOE VERA GEL si dnes, na vlastní žádost, nenechává ujít ani můj uštěpačný a vše znevažující manžel (83 let). Vidím na něm  velmi pozitivní změnu v chování, je vitálnější, má více energie, opět má zájem o veškeré dění, mám z toho radost.
S produkty ALOE VERA LOTTION a ALOE GEL si léčím úspěšně nehtovou plíseň, ale všichni víme, že léčit plíseň, je běh na dlouhou trať. V každém případě, plíseň je na ústupu. Rovněž mně oslovil FOREVER MOVE a mile překvapil, kromě výrobcem deklarovaných vlastností o pomoci pohybovému aparátu, ještě dle mé zkušenosti, pomáhá komfortně s frekvenci vyměšování. Nelze zde vyjmenovávat všechny produkty, které jsem vyzkoušela, ač bych tak mileráda učinila, ale mohu s klidným svědomím potvrdit, že všechny splnily mé očekávání. Určitě se chci ale zmínit o CLEAN 9. a to se musím vrátit opět ke Studiu DANAH a potažmo k Daně jako cvičitelky rekondičního cvičení s gumou a terapeutky Dornovy metody Plus, velmi mi pomohla, (nejen mně ale nám všem jejím klientům pomáhá denně). S mizejícími bolestmi, se vrací ztracené sebevědomí a duševní pohoda s tím pochopitelně i zájem o vlastní vzhled, tak proč nevyzkoušet C9. První čtyři dny uběhly jako po másle, neuvěřitelný úbytek váhy 4 kg, což potěší každou ženu. A jen moje neuváženost si dát v restauraci Rukolový salát překazil tento krásný start. Dva dny vysazení neměly ale tak zásadní vliv na tento devíti denní program. Po dvoudenní rekonvalescenci jsem pokračovala tam, kde jsem přestala. Moje zvědavost byla tak velká, že jsem stoupla na váhu, původní úbytek se zmenšil jen o 1kg, to mně potěšilo a o to víc jsem se těšila na konečný výsledek. Ten se dostavil, 5kg dole bez hladovění, žádný oděv mně neobepíná, jsem nadšená. Abych zůstala věrna  duchu Anatola France, použiji výraz našich Teenagerů, výrobky firmy FOREVER jsou prostě „Boží“.        

Miluše, 59 let

Dobrý den, chtěla bych pochválit paní Danu, za její přístup k nám jako pacientům. Její úžasné znalosti v lidském těle, nemají obdoby. Chtěla bych jen říci všem lidem, co mají nějaké potíže, ať jdou do studia a vyzkouší úžasné ruce paní Dany a její znalosti. Obdivuhodné. Je to doktor nad doktory. Myslím si, že by mohla doktory učit, protože to jsou oproti ní amatéři, kteří chodí jen do práce. Lékař Vám předepíše na bolesti prášky, nebo nějaké posilovací cviky. Když to nepomůže, tak jdete pod kudlu. Paní Dana, která je doporučenou terapeutkou Dornovy metody, zapojí jen ruce, obratel nahodí zpět a je po bolesti i bez prášků, natož operace. Díky Dornově metodě jsem zase vpořádku. Až se o ní dozví ve vyšších kruzích, tak o ni budou všude usilovat a mi obyčejní lidi, budeme zase bez pomoci. Musíme být pyšní na takovou ženu, která se vypracovala svou snahou a pílí a kterou tato práce nesmírně baví. Nabíjí neuvěřitelnou energií a svou živelností. Ještě jednou paní Dano, velké D Í K Y, D Í K Y. Nadmíru spokojená 59 letá zákaznice, Miluše B.

Bolesti zad, hlavy - Tomáš Tříska, 44

Popravdě konečně mám pocit že jsem potkal někoho, kdo svojí práci rozumí, umí jí velice dobře, dokonce vám vše dokonale vysvětlí a navíc i pomůže. Skutečně pomůže od bolesti a problémů. A to platí jak pro paní Danu, tak pro Robina. Díky! PS. Pomohla Dornova metoda a baňkování - baňková masáž.

Tereza Rohelová

Luxusní masáže.

cvičení Sm systém - Marie
Bolesti zad - Marie Fričová

Co si myslím o Daně ? Když nemůžu říci, že je kouzelná babička, tak abyste všichni věděli, DANA JE VÍLA AMÁLKA, Studio DANAH je kouzelný dům, kam se smutní "připlazíme" narovnat bolavá záda a jiné bolístky, vycházíme pak lehkým krokem s úsměvem na rtech. To si myslím a jistě nejsem sama.

Gabriela, Praha

Příjemné prostředí, usměvaví a ochotní lidé, luxusní přírodní kosmetika s aloe vera za rozumné ceny.

Roman, Praha

Krásné prostředí, příjemní lidé.

Paní Maruška, Praha

Milá Dano, nový rok klepe na dveře a já, ještě než dorazí Vám a Vašemu kolektivu poděkovat a popřát do 2017 jenom a jenom to nejlepší.Vám osobně skládám poklonu za to, jak úžasně Studio Danah jste vytvořila a jak všichni rádi do něj chodíme nejen na masáže, a vím, že se všichni při skončení cvičení, už těšíme hned na příští. Obdivujeme Vás, jak si nás všechny při cvičení dokonale ohlídáte, jak trpělivě a mile do detailů bez nervozity vysvětlujete,proč to či ono máme dělat tak a tak. Člověk je po takovém cvičení se cítí velmi dobře nejen na těle, ale i na duši.Vidíme všichni přítomní jak jste k nám vstřícná a připravena nás, kohokoli vyslechnout a poradit. To je opravdu obdivuhodné a Vy, Dano, jste krásný, vřelý člověk. Díky.

Jessika, Praha

Luxusní masáže, příjemné prostředí, ochotní a milí lidé. Doporučuji.

Marcela Čurdová, Praha

Chdodím na masáže k paní Daně již několik let a vždy jsem jak úplně nový člověk nabitý energií.

Renata Jandová, Praha

Těším se na další návštěvu Studia Danah, čas ztrávený u Vás je jako balzám v dnešním hektickém světě.

Brigita Wohlová, Teplice

Vstřícný a profesionální přístup. Příjemné prostředí. Byla jsem maximálně spokojena a ráda přijedu znovu.